Skocz do zawartości

Symbol 2D: Sfastyka


Allucard

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jakies dziwne przemieszanie motywow, mi sie swastyka w tej stylistyce zupelnie nie widzi. Za lekka i ulotna.. te ksztalty symbolizuja raczej wolnosc (patrz podobne motywy na samochodach, truckach).

Ale w innych okolicznosciach mi sie podoba - ciekawy efekt i wykonanie.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leander - sfasta przewija sie przeciez w wielu kulturach. przez faszystow zostala zapozyczona bodajze z mitologii germanskiej, wystepuje rowniez chocby w buddyzmie.

a co do samego wykonania - nie podoba mi sie.. skoro juz przelozyles to na wektory, to moglbys uszlachetnic te łuki, tak zeby byly czescia kol i okregow, a nie jakies takie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miała byc naszywka dla mojego kolegi na plecak. Jest Fascynatem wszystkiego co jest zwiazane z III Rzeszą od strony historyczno-kolekcjonerskiej. Chłopak siedzi i dłubie sklejanych modelach z II WW a to był mój brezent na jego urodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba przyznac ze design 3 rzeszy to jedno z najlepszych rozwiazan graficznych. chyba nie wiedzialem lepszego CI (Country Identity ;).

a kolejna zbrodnia hitlera, ktora trwa nadal, to odebranie tego genialnego znaku ludzkosci. niechby ktos uzyl go jako znaku firmowego... hehe by sie dzialo :) dobrze ze w indiach funkcjonuje, bez zwgledu na wydarzenia II W.

 

niestety to co ty zrobiles z tym znakiem jest kolejna zbrodnia.

kiedys myslalem, ze dobrego znaku nie da sie zepsuc. twoja propozycja jest kolejnym przykladem na to ze mozna. posluzyles sie poetyka tribal zupelnie jej nie rozumiejac. w tym nie chodzi i bezmyslne wyrysowanie ostro zakonczomnych meandrow. w tym tez powinna byc widoczna logika. przez ta mode na tatuaze tribal, byle syf to przypominajacy uzurpuje sobie prawo do bycia nim. zeby robic prawdziwy tribal tez trzeba wiedziec co sie robi i poznac to czym sie chce zajmowac.

 

konkludujac (hehe, sie nauczylem paru madrych slow ;), nie znasz sie ani na projektowaniu znakow, ani na tribalach, no i wyszlo ci to co ci wyszlo. proponuje pogooglowac o tym i o tym bo na prawde warto. a sam pomysl polaczenia swastyki z tribalem nie jest najgorszy. ale trzeba wiedziec, a nie zgadywac.

 

bez zlosliwosci. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor chyba powiedzial skad ta swastyka i raczej do obrony przed zydami niz szatanem (chociaz to pewnie dla kolegi autora to samo)

w kazdym razie Kengi napisal jak to wyglada - niesmaczny, przypadkowy miszmasz. Dodam tylko od siebie - dobry znak zdecydowanie latwiej zepsuc niz slaby:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Wizje podobne do siebie i przewijający sie styl sugerują że pracki nie powinny być na forum ,tylko u psychologa.

Żartuję oczywiście,chociażby dlatego że psycholodzy przeważnie potrzebują większej pomocy niż ludzie którzy zajmują się np. tworzeniem grafik.

Allucard skoro dałeś to w 2d to pewnie zależy żeby rozwijać się w tym kierunku dlatego polecam Ci szczególnie różne posty dzudzu i kinii -przerzuć sobie troszkę,poczytaj.

Co do motta to nawet dzieci co oglądały \"Gwiezdne wojny\" lub \"Piąty element\" są w stanie zakwestionować jego autentyczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności