Skocz do zawartości

finished 2d - pusamurai_su


nao

Rekomendowane odpowiedzi

Cos na talerz finished zarzucam,, nie jest to pracka wypiesczona mnóstwem godzin spędzonych przy niej raczej forma odsapnięcia od takopwych.. ale mysle ze nie jest to najważniejsze żeby pracka była skonczona ... wiec wszelkie kommentarze mile widziane_

czas pracki dosłownie kilka godzin ok siedmiu

 

6_.jpg

 

mały step jak to było od początku dla kogos moze sie przyda ... od finishu do początku kolejnosc.. pozdrawiam

 

4.jpg

 

3-1.jpg

 

2.jpg

 

1-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

tak dobrze zauwarzyłes Rotcore to jest zwykły filtr z ps a ziarno gaussin albo mono. value max 2 albo mniej.. a czasem próbuje wrzucic na koniec jakies swoje skany papierkowe coby uzyskac lepsiejszy wyraz..

 

czaK1_niebawem cosik pewnie wrzuce do teczki jak znajde chwilke :).

 

ola f_dzięki za wizyte

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna stylizacja i "utwardzenie" niektórych kresek - fajnie się wybija na tle chmur. Jednakże jak na 7 godzin to trochę brakuje dbałości oraz jakiegoś elementu, który ubrałby tą pracę w treść. Czekam na teczunie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższy mieczyk lepiej się prezentował wyglądała bardziej, stabilnie, w sumie nie wiem czy to krótkie to miecz xD, ale fajne toto podoba mi się za całokształt :)

 

Dzięki za stepy, myślałem, że użyłeś filtru sharpen, a to jakieś noisy :P

 

7 godzin!? omg stary coś ty w tym czasie robił po za malowaniem :) ja też czasami mam takie długaśne sesje, ale to dlatego że na raz włączonego mam Gimpa, gadulca i Call od Duty: Black Ops na multi xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nielicząc przerw na herbatki:) samego pędzlowania dużo mniej - ale całokrztałt malowania przy kompie to nie tylko wykonywanie dynamicznych ruchów pędzlem . przy okazji w calla grałem bardzo długi czas temu jusz nie pamiętam a teraz załączyłem sobie jeged allianc 2 - czy ktos pamięta jeszcze tą gre :) - ma klimat i jest w 2d haha. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności