Skocz do zawartości

Prezentacja The Foundry w Warszawie


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu w jednym z wątków dowiedzieliśmy się, że coś takiego jak prezentacja firmy The Foundry będzie miała w Polsce. Nie znaliśmy jednak dokładnych danych. Dzisiaj otrzymałem informację od jednego z użytkowników, który dostał mailowe potwierdzenie tego wydarzenia.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1667

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Niestety ciezko jest ustawic czas dla ludzi z The Foundry zeby przyjechali w weekend :). Nie kazdy chcialby tez ruszyc tylek na taka prezentacje w wolny dzien tak samo jak malo kto skusilby sie jakby bylo to o 20:00. Generalnie standardem jest robienie takich spotkan miedzy 14:00 a 18:00.

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekazcie odemnie:

 

zadne polskie studio game dev. nie ma na wyposarzeniu kart nvidii fx bla bla. Wszystkie uzywaja skladakow\dellow. DLATEGO nikt nigdy nie kupi mari. Mysle, ze jest to wazna informacja i warta przekazania. W polsce nie ma amerykanskich fabryk :|

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syjon

przekazcie odemnie:

 

zadne polskie studio game dev. nie ma na wyposarzeniu kart nvidii fx bla bla. Wszystkie uzywaja skladakow\dellow. DLATEGO nikt nigdy nie kupi mari. Mysle, ze jest to wazna informacja i warta przekazania. W polsce nie ma amerykanskich fabryk :|

 

pozdr.

 

Syjon ja przekazuje Ci...

 

Po pierwsze. People Can Fly miało same karty Nvidi od początku powstania tej firmy już przy produkcji PAINKILLER. Wiem bo pracowałem tam właśnie na Nvidi Quadro itp. (zawsze!).

 

Po drugie.

 

Dlaczego zakładasz że nikt nie kupi w polsce Mari? Nie "mierz" wszystkich "swoją miarą". Jest bardzo dużo firm nie koniecznie z rynku game dev., które na bank kupia np. Mari jak jeszcze tego nie zrobiły.

 

PS. Choćby ja jestem zainteresowany zakupem i możliwe że kupię Mari.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - wszystkie majle z formularzy rejestracyjnych trafiaja do mnie. Jest ich w tej chwili doklanie 121. Jakby Was nie bylo na liscie to mozecie sie zawsze dopisac na miejscu :). Nasi goscie z The Foundry laduja w Wawie za godzine.

Dla przybylych bedzie mila niespodzianka do wylosowania na koniec i rabacik na soft :).

Edytowane przez ZelvaBOi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietna prezentacja. Przynajmniej dla mnie - wszystko bylo interesujace.

Teraz tak na prawde wiem jaka moc posiada Nuke no i ogarnieta osoba, która sie tym softem obsluguje. Oprocz Nuke'a byly inne softy prezentowane. Oby wiecej takich "wykladow"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności