Skocz do zawartości

Audi A4 2009


lukasz1330

Rekomendowane odpowiedzi

Doszedłem do wniosku iż teczka to nie najlepszy pomysł, tak więc wrzucam nowy wątek, albowiem przy pewnego rodzaju pomocy technicznej Bergera, zacząłem dłubać taki oto samochodzik. Otwory porobiłem tak na szybko, jednak wersja bez otworów jest zaraz obok w scenie ;)

 

20_hrshrnr.jpg

19_hrshrnn.jpg

 

A "iksy", tak widzę, poprawię ;) nawet nie wiem jakim cudem powstały, no ale... :D

Edytowane przez lukasz1330
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

21_hrssppp.jpg

 

Mały up - tył dokończony, to chyba tyle z blachy, no i dopiero teraz zauważyłem że nie ma z tyłu szyby ;) Jak ktoś widzi jakieś błędy, jakieś ew. niezgodności, chociaż teraz o takie ciężko, no ale mimo wszystko, no i jakieś sugestie odnośnie poprawy siatki, zrobienia czegoś łatwiej, to chętnie "posłucham" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw górną część grilla, bo coś wystaje i przednia szyba jest trochę nie tak. W prawym górnym rogu jest zaokrąglona. Zobacz sobie zdjęcia. To nie szyba ma taki kształt, tylko uszczelka... albo coś takiego. Poza tymi rzeczami... dla mnie idzie Ci to całkiem spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

81_hxrqnre.jpg

82_hxrqnra.jpg83_hxrqnrw.jpg

 

Taki Update, lusterka doszły i felgi i takie tam małe detale, opony będą inne, te są stare z jakiegoś tutka, dałem po prostu ze względów estetycznych. Jeżeli ktoś dopatrzy się niezgodności, to jak zwykle chętnie poczytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Na furach się nie znam, więc mogę tylko powiedzieć że bardzo ładny i czysty modeling...podoba mi się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Początki zawsze są trudne. Troche mdło wyszły te odbicia na białym lakierze. Zobacz Gallardo ReflectVision'a w srebrnej galerii i postaraj się osiągnąć coś w ten deseń lub zmień lakier na ciemniejszy.

Proponował bym też dodać do środka chociaż zarysy wnętrza, ale skoró mówisz, że model nie jest jeszcze skończony... Poza tym wydaje mi się, że rury powinny być wygięte nieco w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności