Skocz do zawartości

Kinematograf.


Gość kakaku

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kakaku

Znalazłem pełną wersje na YT. Nie wiem czy takie źródło może być uznane w newsie, ale wrzuce, bo wiem że dużo osób czeka na pełną wersje:)

Edytowane przez kakaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ejj, panowie, nie ogladajcie tego w tej jakosci. Pliz. Pozwolcie nam wybrac czas i sposob pokazania tego filmu. Ja sam sie zle z tym czuje, ze to jeszcze nie jest upublicznione, bo od miesiecy nie ma juz powodu zeby to trzymac w szufladzie, ale nie tak, nie w ulamku oryginalnej rozdzialki.

Sorry. Nasza produkcja, zrodlo zla wszelkiego blokuje takie wersje niestety.

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kakaku

No dobra. Nie wiedziałem właśnie czy umieszczać kopię bo filmik naprawde rewelacyjny. Także usunelem z glownego posta link na yt.

Takze watek chyba do ununiecia:)

PS. obejrzalem na yt ale w hq rowniez z przyjemnascia lukne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w canale to nie było oznaczone jako osobny program, tam jest tam coś jak "Deser" gdzie pokazywane sa przeróżne shorty w przerwach między filmami, trafiłem na to zupełnie przypadkiem, w zasadzie szkoda ze nie było to jakos zaanonsowane wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My to serio wypuscimy na ladnie w HD. W tej chwili na przeszkodzie stoi wylacznie brak czasu, zeby sie tym zajac. Brak rak do tej konkretnej pracy, a w bierzacych dzialaniach studia, nie ukrywam, ma to niestety dosyc niski priorytet. Moge tylko prosic o cierpliwosc.

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baggins, w dobie wszelakich ripów z ripów myślisz, ze wiele osób zaczeka, by uzyskać lepszą jakość? Dźwięk nie rozjeżdża się z obrazem, nie ma koreańskich napisów i są prawie wszystkie kolory i tylko lekko blade. Dla większości to i tak będzie luksus.

 

Swoją drogą wrzucenie filmu do sieci to taka ciężka praca?

Choćby samo wrzucenie na jutup by wystarczyło na start, a to zajmuje mniej czasu niż napisanie jednego posta :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prrrszalony ma troche racji. Tomek sam napisał, że na przeszkodzie stoi tylko brak mocy przerobowych żeby to wrzucić. Ale musimy to uszanować i uzbroić się w cierpliwość ;) Na razie niech sobie leży w szafie a ja przynajmniej mimo wielkich pokus czekam na wersję HD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobic to porzadnie dla naszych shortow to jest spokojnie 3 tygodnie pracy. Sam szacunek dla produkcji i ludzi w nie zaangazowanych powoduje, ze nie da sie tego ot tak pchnac z info na forum. Trzeba przekompresowac wersje ze zrodel, sprawdzic dzwiek ( wszystkie miksy naszych filmow chyba tylko poza katedra byly robione przede wszystkim w 5.1 a nie w stereo ) , w paru przypadkach zrobic lekki grading pod net i opakowac odpowiednim press release, bo nam zwyczajnie nie wypada puscic to cichaczem dla 50 osob. Jednoczesnie mamy od miesiecy duza ilosc fajnych , trudnych do olania projektow, ktore zwyczajnie maja pierwszenstwo. I tyle. Koniec spowiedzi.

 

t.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale musicie zrozumieć siłę marketingową takiego przedsięwzięcia. My tutaj się dowiemy, że ten kinematograf jest na tym YT, ale pewne koszta muszą się w jakiś sposób zwrócić. O ile nie trafi to na Wykop to zginie w Internecie.

Osobiście gdybym miał taki filmik, to stworzyłbym dla niego jakąś stronę, wrzucił tam kilka ciekawych rzeczy...jakieś bajerki, do tego oczywiście informacje o twórcach itp. Potem wrzuciłbym na Vimeo, dalej może na YT. Zawsze z podlinkowaniem do strony zarówno filmu jak i firmy-matki. Przydało by się jakieś info dobre w socialmediach. Dotarcie na wykop się również liczy. Press-release.

Film trochę kosztował..pojeździł po konkursach, ale wciąż może na firmę zarobić. To będzie jego ostatnia misja (o ile nie pójdzie jeszcze na DVD, ale to już będzie bez znaczenia ze względu na niskie zyski). To musi działać autopromocyjnie. W kilku bliskich uderzeniach dotrzeć do jak największej rzeszy odbiorców...

 

Ale to ja bym tak zrobił.

 

Może ludzie z PI wrzucą tylko na YouTuba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności