Skocz do zawartości

Chc.33: PIN UP GIRLS by Status


Status

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec:

 

pinup2mh.jpg

 

Wiem, że nie dałem z siebie, tego na co mnie stać :). Trochę brakowało czasu i chęci.

*******************************************

No znalazłem wreszcie czasu więcej, a raczej czas sam do nas przyszedł (jak ja kocham święta :)) też zaczynam. Jako, że dzisiaj skończyłem Max'a P, grając w niego tysięczny raz i tysięczny raz jarając się komiksami spróbuje w tej konwencji.

 

pinupg.jpg

Edytowane przez Status
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne pomarańcze kołyszą się w tym koszyczku, akuratne. Podoba mnie się jej poza, wszystko dobrze widać, jest bioderko, pupka, noga, całe zaplecze. Poprawiłbym szyję która jest zdecydowanie za krótka i wcięcie w talii bym obniżył. Na mój gust kolorystyka jest zbyt ciężka/mroczna, i widać że w tym kierunku dążysz bo jej twarz konsekwentnie wyraża coś niepokojącego, a pinup wg. mnie ma być radosny i w tej kwestii trafniejsza jest stylistyka Sucharka. W kategorii "poza" to mój faworyt ze wzgledu na wyeksponowanie tych miejsc co trzeba.

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dążę do stylistyki dawnych lat. Chce stworzyć pin up naszych czasów (kobiety już dawno przestały się uśmiechać) i zahaczyć o klimat max'a. Sucharek za to świadomie podjęła temat i od razu napisała, że właśnie do tej starej stylistyki dąży. I szczerze już gratuluje wygranej.

 

Mnie osobiście plakaty, czy zdjęcia z głupio wyszczeżonymi zębami, mówiące "oh jaka jestem głupiutka" odrzucają, więc robię swoje i będzie mroczno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie osobiście plakaty, czy zdjęcia z głupio wyszczeżonymi zębami, mówiące "oh jaka jestem głupiutka" odrzucają

 

Hahaha, mam identyczne odczucia. Aha, jest jeszcze opcja z rozdziawioną ze zdziwienia japą z gatunku "ojejku". No widocznie większość facetów woli słodkie idiotki, bo takie w pinupach właśnie dominują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, mam identyczne odczucia. Aha, jest jeszcze opcja z rozdziawioną ze zdziwienia japą z gatunku "ojejku". No widocznie większość facetów woli słodkie idiotki, bo takie w pinupach właśnie dominują.

 

i jeszcze kaczy dziubek! na całe szczęście porządni/inteligentni faceci na ogół nie trawią "słodkich idiotek", trudno się dziwić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dążę do stylistyki dawnych lat. Chce stworzyć pin up naszych czasów (kobiety już dawno przestały się uśmiechać) i zahaczyć o klimat max'a. Sucharek za to świadomie podjęła temat i od razu napisała, że właśnie do tej starej stylistyki dąży. I szczerze już gratuluje wygranej.

 

Mnie osobiście plakaty, czy zdjęcia z głupio wyszczeżonymi zębami, mówiące "oh jaka jestem głupiutka" odrzucają, więc robię swoje i będzie mroczno.

 

Więc rób po swojemu bo świetnie Ci to wychodzi tylko nie nazywaj tego "Pin Up" bo Twoje rysunki nie mają z tym stylem nic wspólnego.

 

"Pin Up" przeżywa ostatnio renesans i bardzo dobrze bo jakby nie patrzeć to esencja szeroko pojętej kobiecości, jednak nie wszystko co "seksi" od razu staje się pinupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności