Skocz do zawartości

Postać2d- człowiek płód


kolegaalek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać nie jest to skończona praca. Pierwotnie był to normalny człowiekpłód( z twarzą mojego kolegi), później dorobiłem mu te wszystkie irokezy, tatuaże itp. Dajcie mi proszę jakiś pomysł na tło i powiedzcie co poprawić/zmienić/usunąć.

Sorry, że załącznik, ale nie chce mi się robić strony internetowej. Plik usuwam, bo widze, że wiele osób go ogląda zamiat tego drugiego, następnego. Więc do dołu, proszę.

 

[Wyedytowany dnia 19-6-2004 > kolegaalek]

 

[Wyedytowany dnia 19-6-2004 > kolegaalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wysłane przez Orion

Jakieś to takie niedokończone

Bądź, co bądź jest to w Work in progress, więc nie dziwne, że niedokończone. Marcin, powiedz czzy nie podoba ci się pomysł, wykonanie, Tło:). A tak w ogóle to gdzie jest napisane, że WIP jest tylko dla 3d? To RASIZM, przez duże R. I powiedzcie, jakie dać tło!

 

[Wyedytowany dnia 18-6-2004 > kolegaalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem od 2d ( raczej kiepsko rysuję ), ale mi się na razie nie podoba. Tzn. pomysł może i ma potencjał, ale technicznie jest kiepsko. Strasznie płaska ta praca i mało ciekawa kolorystycznie.

Pracuj dalej.

 

ps. W WIP`ie można umieszczać zarówno prace 3d jak i 2d. Koniec dyskusji.

 

[Wyedytowany dnia 18-6-2004 > Batou]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alek - za opis w profilu masz 10 ptk ;)> / glowa do gory nie jest tak zle. Moze kiziorow od Leppera tu nie trzeba ale rzeczywiscie jakies tlo by sie przydalo. Zadaj sobie pytanie co ten dzieciak robi, wymysl jakas klejaca sie historie ktora nadawalaby sensu tej pracy. Wazne zeby to od ciebie wyniklo a nie od nas, co najwyzej mozemy ci pomoc w wyborze miedzy konkretnymi opcjami. Tu musisz sam popracowac.

 

Co do formy... hmm... popracuj nad irokezem - powinien wychodzic wzdloz linii nosa a znajduje sie nieco nad prawym okiem. Poszukaj sobie zdj. noworodkow - chociazby tych ssacych kciuka. Popracowalbym jeszcze nad szminka ;]

 

pozdro

rzuq

 

ps. jezeli to dziewczynka to pamietaj - niech nie wklada niczego brudnego do buzi ;)>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no mi zaczyna sie podobac - wielkie dzielo to nie bedzie ale kroki jakie stawiasz bardzo poprawiaja wyglad ogolny. Tak trzymac

 

Scena - ciekawy koncept - i tu moja uwaga - jezeli \"koncert\" jest w nocy to uzywaja reflektorow ;) a one z reguly sa nad scena i oswietlaja kolesia ( jego cien by sie zgadzal) ale nawet tlum bardzo oddalony od sceny wydaje sie byc oslepiany przez lampki - co takze splaszcza obrazek. Na to i na ostrzejsze cienie bym zwrocil uwage.

 

pozdro

rzuq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha mi sie ta pracka skojarzyla z idolem w stylu pieklo niebo duszyczki startuja w konkursie w ktorym jury to Bóg i diabel jesli duszyczka dziecka zaspiewa dobrze Bóg mowi jestem na tak i facio ma po na rodzinach lepiej (kasa kariera i takie tam no i oczywiscie miejsce w niebie lecz jesli jest slaby wtedy szatan 666 zsyla go na ziemie jako czlonek bojowek samoobrony:) i pieklo zapewnione. ewentualnie wersja hardcor te male dzieci ktore zmarly przy porodzie i nie sa jeszcze okreslone jako zle czy dobre musza sie sprawdzic w konkursie spiewu spiewasz dobrze niebo zle hell.:) ale to tylko moja schiza :)

 

[Wyedytowany dnia 23-6-2004 > rowr]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga: Wyscig szczurow od kolyski tez wydaje sie byc dobry na temat pracy ;] - brzuszek mamy - dwa dzieciaki - jeden juz na wpol przytomny kiedy to drugi z zaciekloscia pracuje przy jego pepowinie. Watle smugi krwi rozplywaja sie w przestrzeni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc cały czas nie jest to nic specjalnego- ale w końcu jestem początkujący. Doradźcie proszę co zmienić. Na razie jestem początkujący, ale wkrótce... TO JA BĘDE PANEM I WY BĘDZIECIE BIĆ PRZEDE MNĄ POKŁONY!!!!!!!!!!! HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAAAAAAAAAAAAAA!;)

unknownbabe3.jpg

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > kolegaalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Post Ci się chyba kilka razy powielil ;P

A co do samej pracy - pomysl jakis jest, al wykonanie go zabilo... bardzo niestaranne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alek - powiedzmy ze pierwsza swoja prace ukonczyles - nie ma co wiecej przy tym dlubac. Potraktuj to jako dobre pole do nauki. Zrob sobie teraz kilka dni przerwy i zacznij myslec nad kolejnym projektem. Z czasem nabierzesz jakiejs wprawy i nie bedziesz narazony na zgryzliwe uwagi SansSerifa ;)>

 

pozdrawiam rzuq

 

ps. zacznij od podstaw - proste postacie; swiatlocien;, nie rzucaj sie od razu na sceny; wybierz sobie temat np postac ludzka i go szlifuj, nabierzesz wprawy - dawaj z kolejnym ... po pewnym czasie uzyskasz zestaw narzedzi ktorych bedziesz uzywal w wiekszych pracach

 

[Wyedytowany dnia 1-7-2004 > rzuq]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to kompletnie bez sensu, ale chce zrobić komiks wykorzystując ten obrazek. Bez sensu, bo nie mam jeszcze za bardzo wprawy w rysowaniu, a to za duży projekt, ale w końcu nie jestem niczym zobowiązany i mogę robić co chcę:) Komiks będzie moją autobiografią i będzie nawiązywać to pierwszej interpratacji rowra na temat mojej pracy. Oto pierwsza kratka (do d trochę, ale jeszcze poprawię). Aha i komiks będzie tłumaczył, czemu nie mogę zbierać znaczków zamiast rysować:)

 

panu.jpg

 

 

[Wyedytowany dnia 1-7-2004 > kolegaalek]

 

[Wyedytowany dnia 1-7-2004 > kolegaalek]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności