Skocz do zawartości

Solar - narzędzie do kompozycji od Lightstream


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Rzadko kiedy mamy okazję pisać o nowym oprogramowaniu z Polski. Polska firma wypuściła właśnie na rynek narzędzie do kompozycji posiadające pełne wsparcie GPU przeznaczone do pracy z efektami specjalnymi o nazwie Solar.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1760

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No bo to raczej nie na rynek polski. Ceny chyba takie jak wszędzie (chociaż jak na nowy produkt jeszcze nie do końca sprawdzony faktycznie ceny nie są niskie). Ale też jestem ciekaw to się rozwinie. W Polsce jest jeszcze jednak niewiele firm, które mogłyby z tego skorzystać (a może się mylę?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wideo faktycznie nie wiem czy jest do końca oficjalne bo szukałem filmów i trafiłem na to. Na stronie to nie jest linkowane. No ale brakuje większej ilości materiałów promocyjnych. Jest wersja trial, ale ja nie czuję się na siłach, aby to przetestować. Liczę, że ktoś z Was to zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Fusion za 995$ ponoc teraz mozna kupic :P

 

Można było do końca kwietnia z racji corocznej imprezki NAB w las vegas.

Fusion-jedyna konkurencja dla okrzyczanego NUKE'a, Toxik niestety zostaje w tyle. Nowy produkt produkcji polskiej wygląda fajnie. Szkoda tylko że na stronce tak mało można się dowiedzieć i zobaczyć jak to wygląda i działa. Trial warto przetestować.

 

Cena? Jeżeli w praktyce spełni 80 % oczekiwań dzisiejszych user'ów i ma chociaż 20% mniej bug'ów niż konkurencja warto go będzie kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TheMoon

Bralem w tym udzial, i mysle ze to mozliwe. Cieszmy sie tym ze ktos w tym kraju postanowil zrobic cos takiego, osobiscie czuje sie z tego dumny ze pojawilismy sie na mapie swiata w tej dziedzinie.

Zobaczcie ze ludzie pisza o sofcie dobrze np w stanach. Jedyna krytyka jak zawsze w Polsce :)

nie wiem skad sie wzial ten pierwszy filmik, ale z tego co rozumien te dwa nowe na stronie lightstream24.com sa autoryzowane..? wyglada ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość programistów całkiem możliwa. Wielu się przewinęło przez firmę i każdy dorzucił swoje najlepsze "trzy grosze".

Soft ciągle się rozwija i trzymam za niego kciuki... bo już nie raz pokazał, że wiele potrafi.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś z was ma jakiś wpływ na ten projekt proszę zmieńcie te tutoriale. Tego gościa i jego akcentu nie da się słuchać. Niesamowicie odpycha i zniechęca, a szkoda, żeby soft który tyle kosztował pracy i kasy miał tak beznadziejną i mało profesjonalną reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności