Skocz do zawartości

Tekken: Blood Vengeance


Rekomendowane odpowiedzi

 

"Namco Bandai na swojej corocznej konferencji Level Up ogłosiło, że latem do japońskich kin trafi film Tekken: Blood Vengeance. Będzie to komputerowa animacja wykonana w modnej ostatnimi czasy technologii 3D. Kinowa uczta dla wszystkich fanów Tekkena trwać będzie 90 min. i w tym czasie dane im będzie poznać wydarzenia, które rozegrały się między piątą a szóstą częścią serii. Fabuła zapewne pozytywnie zaskoczy, jej twórcą jest w końcu Dai Sato, który wcześniej napisał scenariusze do anime Cowboy Beebop oraz Ghost in the Shell: Stand Alone Complex. Nie mniej utytułowane osoby stoją za oprawą wizualną. Animacjami zajmuje się studio Digital Frontier, które w swoim portfolio ma m.in. Resident Evil: Degeneration. Natomiast reżyserem całości jest Youichi Mouri, który nadzorował prace nad intrami do Tekkena 5 oraz Tekkena 6. Styl graficzny filmu zresztą mocno nawiązuje do tych krótkich animacji." (http://www.gram.pl)

Ciekawe czy będzie w naszych kinach? (Mam spore nadzieje, ale jeszcze większe wątpliwości).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Szkoda, że nie postarali się jakoś podkręcić/przeedytować niektórych postaci. Wciąż jest to trochę jak cinematic z gry, a postacie są takie bardzo...mangowe. Nie jest to wada, jednek w "FFVII:AC" postacie były mniej plastikowe. Walki wyglądają ciekawie. Trailer dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ITrAB

Film na który trzeba pójść... Ciekawe jak to w Polsce będzie wyglądać :P

A co do wiedźmina... Myślę, że "polaki" dali by radę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja CzAk1 trochę za bardzo mangowe, od razu widać, że robili to japońce.

W FFVII:AC przez chwile chociaż można było pomyśleć, że robili to USAci albo angole, tutaj tego niema.

Co do Wiedźmina to nie grałem, bo mi kalkulator nie pozwala, ale fajnie byłoby zobaczyć go w takiej grafice.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam się czepiacie, że mangowe. stylistyka jest dokładnie taka jak w grze, myślę że idealnie pasuje i nie ma co kombinować bo to by mogło zniechęcić fanów gry. styl w Advent Children też był mandziowy, w finalowym klimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności