Skocz do zawartości

Architektura Wnetrz - Koncept Malego Mieszkania


Zbychowaty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ogólnie ładnie, minimalistycznie, nie wiem jak tam z funkcją, bo bez rzutu... Co mnie boli to troszkę brak życia... liczyłeś dla tego wnętrza jakoś światło? Te kilka źródeł w salonie da radę? ;) Podoba mi się pomysł z pionowym źródłem światła w łazience. :)

 

Dobranoc. ;)

Sz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewelka, bardzo ładne detale. sypialnia mi osobiście nie podchodzi ale rendery super. co jest ze ścianą za TV? tkanina? podobno takie rzeczy siadają na płucach (pewnie nie bardziej niż sofy)

 

Dzieki:) Poniewaz calosc jest dosc mala a plan mieszkania pozwolil mi na ten manewr to cala przestrzen za tv tworzy zabudowa z wszelkeigo rodzaju szaf i szafek obitych tkanina. Przy alergikach mozliwe ze bym sie wstrzymal przed tym zabiegiem. Niedlugo pokaze rzut a raczej zrzut ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Tobie to powinien ktoś siedzieć, i 'trzymać rękę na tym', żebyś w ostatniej chwili nie rąbnął w projekt jakiejś wydumanej i nie pasującej części. Po co te paskudne lampy z sufitu ?? :) Poza tym imponujące. Mediolan robi z ludźmi różne dobre rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Tobie to powinien ktoś siedzieć, i 'trzymać rękę na tym', żebyś w ostatniej chwili nie rąbnął w projekt jakiejś wydumanej i nie pasującej części. Po co te paskudne lampy z sufitu ?? :) Poza tym imponujące. Mediolan robi z ludźmi różne dobre rzeczy ;)

 

Hehe, dzieki:) Mendolan Mendolanem ale w Twoja strone rowniez nisko chyle czola bo pewnie bylo by wiecej takich detali jak owe lampki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendery masz zacne. Tu nie będę nic doradzał bo ciężko taką jakość uzyskać. Super.

Projekt bym trochę podrasował:

Za monotomnie-wszystkie pomieszczenia w tej samej palecie- przy dłuższym przebywaniu może to być męczące. Może jakieś akcenty?

Te podświetlenia liniowe w podłodze i suficie stają się troche wszędobylskie. Z drugiej strony dobrze budujesz nimi klimat:)

Roboczy pas w kuchni-fajny patent z zamknięciem.

 

ps.Fajnie by było zobaczyć taką realizację.

Ile siedzisz nad taką koncepcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rendery masz zacne. Tu nie będę nic doradzał bo ciężko taką jakość uzyskać. Super.

Projekt bym trochę podrasował:

Za monotomnie-wszystkie pomieszczenia w tej samej palecie- przy dłuższym przebywaniu może to być męczące. Może jakieś akcenty?

Te podświetlenia liniowe w podłodze i suficie stają się troche wszędobylskie. Z drugiej strony dobrze budujesz nimi klimat:)

Roboczy pas w kuchni-fajny patent z zamknięciem.

 

ps.Fajnie by było zobaczyć taką realizację.

Ile siedzisz nad taką koncepcją?

 

Hej Barto :) Ta kolorystyczna monotonia jest a w zasadzie byla zamierzona. Osobiscie lubie jak jakos to w miare plynnie przechodzi sobie jedno w drugie. Kiedys pokaze projekt ktory w zasadzie bedzie jedna przestrzenia pomimo delikatnych przedzialow. Poza tym jakos obawialem sie dawac akcenty na tak malej powierzchni. Co do podswietlen liniowych to w sumie masz racje - sporo ich. Na razie jednak jestem na etapie szukania - bawienia sie swiatlem by osiagnac interesujacy mnie nastroj. Niebawem pokaze jeszcze jeden, tym razem odgrzewany kotlecik i tam tez bedzie troche swiatelek liniowych :D

Dzieki i milego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GENIALNE! Wprost GENIALNE! Naprawdę - gratuluję pomysłu, świetny projekt! :-)

Takie pytanie: ile tu jest metrów orientacyjnie?

Ile kosztowałaby taka przyjemność aranżacji wnętrza w ten sposób (tak w przybliżeniu)? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty, kolega pytał chyba o koszt projektu i prezentacji, nie wykonania, czy kupna mieszkania:P Z kolei jeżeli podałeś cenę wykonania na poziomie 3k/m2, to powiem szczerze, jest to wartość mieszkania w stanie deweloperskim u mnie w mieście:) (3,3k-4,2k/m2 - nowe)

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty, kolega pytał chyba o koszt projektu i prezentacji, nie wykonania, czy kupna mieszkania:P Z kolei jeżeli podałeś cenę wykonania na poziomie 3k/m2, to powiem szczerze, jest to wartość mieszkania w stanie deweloperskim u mnie w mieście:) (3,3k-4,2k/m2 - nowe)

 

Pozdr

Pytałem właśnie o koszt wykonania ;-).

 

Zbychowaty, kocham minimalizm, tutaj jest to po prostu genialnie zrobione. Do tego drewno, które też wielbię. Aż chciałbym w takim mieszkaniu zamieszkać! Super!

3k/m2 to naprawdę sporo, ale za przyjemności trzeba płacić!!! ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze bylo by mniej. Troche strzelam z tymi cenami bo mam zerowa pamiec do liczb i ich nie cierpie. To koncepcja wiec jakiekolwiek liczenie odpuszczam z nieskrywana przyjemnoscia. Gdyby znalazl sie na to klient to wtedy zmuszony bym zostal do kalkulowania co, jak i za ile i jesli nie skonczylo by sie to moim samobojstwem to projekt byl by wykonany zgodnie z mozliwosciami budzetu klienta;)

 

Panic - ciagle nie mam czasu ale za niebawem cos nowego wrzuce:) Dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbychowaty, przeglądam Twoje projekty już od paru lat. Właściwie ze względu na interiory jestem na tym forum. wink.gif Zawsze mi się bardzo podobały, ale ten pobił wszystko! wink.gif

Podziwiam Twoje umiejętności, tak się zastanawiam ile lat musiałeś doskonalić swój warsztat, by robić takie świetne prace.

Tak przy okazji - ile bierzesz za zaprojektowanie wnętrza, np. mieszkania albo domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, niedlugo cos pewnie wrzuce. Co do wycen to jak kazdy projekty wycenia sie indywidualnie pomnazajac prze przewidywane marudzenie klienta;) Co do warsztatu to jak wszystko troche czasu poswiecic trzeba. Przy obecnej bazie informacji, tutoriali i innych zawartych na forach wydaje mi sie ze porzadne wizualizacje mozna robic po roku czasu treningu a jak ktos jest mocno uparty to i krocej. Poza tym warsztat..hmm chyba kazdy jest na skraju zalamania psychicznego ogladajac prace np. pana Alexa Romana:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym chciał w takim mieszkanku zamieszkać, swoją drogą to super projekt, bardzo mi wpadła w oko łazienka mała ale za to cała w drzewie. :) tylko jak to się przekłada na rzeczywistość? Czy drzewo w takiej łazience nie zniszczyło by się od wilgoci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności