Skocz do zawartości

Teczka eXPlosiV'a


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, będę tutaj zamieszczał prace zarówno skończone jak i te w trakcie realizacji. Pracuje właśnie nad portfolio więc mam nadzieję, że skończonych projektów w temacie będzie szybko przybywać ;) Pozdrawiam i zachęcam do komentowania.

 

1. Telefon Nokia Surge:

SurgeFinal.jpg

 

2. Praca, która zamieszczałem już w galerii finished works po lekkiej postprodukcji:

800x1066postpro.jpg

 

3. Wizualizacja kuchni nad, którą pracuję:

128747kych.jpg

Edytowane przez eXPlosiV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki za komentarze :) kuchnia już na ukończeniu, męczę się jeszcze z materiałami i dorabiam detale ale na dniach powinna być gotowa. Wstawię później clay render i siatkę.

 

 

Tutaj test studia i materiałów na przykładzie popularnego lounge chair(model własny). Wstawiłem go również przez pomyłkę, odruchowo do tematu z renderami testowymi, przypomniałem sobie, że założyłem przecież teczkę na forum po fakcie ;D

 

fotel2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do znaczków to obrysowałem interesujące mnie symbole splinem i dodałem modyfikator extrude, cyferki/literki to Text+extrude. Potem ustawiłem to wszystko tak, by tylko minimalnie wystawało poza powierzchnie przycisków. To chyba najprostsza metoda, ale działa dobrze jedynie kiedy chce się nanieść napis/symbol na prostą powierzchnie. Można również mapować, texturować i dodać alphe, ale było by to zdecydowanie więcej roboty.

 

Zmarszczki na fotelu są jeszcze w trakcie tworzenia. Jak dokończę kuchnie to dopieszczę ten model, bo na razie zagniecenia są symetrycznie i ubogie. Zastanawiam się tylko czy modelować wszystko w maxie, czy wrzucić model do zbrusha i potem wypalić normal mapę. Zmarszczki indiana są cholernie dobre, modelowanie ich to chyba jego pasja :D Będę musiał spróbować zrobić coś podobnego.

Edytowane przez eXPlosiV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przerwie od walki z kuchnią, dokończyłem model robota wzorowanego na szkicu pochodzącym z creaturebox.com. Jego nazwa o ile pamiętam to jellybean ;) Na razie sam model ale w planach mam również zrobienie tekstur i jakieś prostej scenerii w tle.

 

jelly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się... są delikatne kostkowania tu i tam, ale ja naprawdę musiałem się przyjrzeć aby je dostrzec. Ogólny odbiór świetny IMO :) Gratuluję.

 

Co do robocika np. to wolę wersję drugą, prezentuje się dużo lepiej jakoby miałby być wykorzystany do jakiejś reklamówki. Ma o wiele więcej życia - nawet jak na robota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności