Jump to content

Recommended Posts

Szybka postać jeszcze sprzed świąt

kamil-murzyn-deathknightpro.jpg?1419276072

PS. Jak teraz patrzę to chyba wyeksportowałem bez jednej warstwy :) cóż, jedną nogą już wolne miałem

(odzyskane linki)

Edited by Sayja

Fajnie dobierasz kolorki na obrazkach. Masz też spoko pomysły na postacie. Bardzo podoba mi się magnetyczna tarcza u krasnoluda/gnoma. Nie spotkałem się z czymś takim wcześniej :) Szkoda tylko, że przedstawienie tej postaci wyszło trochę słabo w porównaniu chociażby z koleżką z nasionami, albo z zakapiorem na skale. Wydaje mi się, że wynika to między innymi z tego, że zrobiłeś trochę za ciasny kadr:)

Przyczepiłbym się jeszcze tylko do tego, że różne materiały takie jak metal, skóra czy skała są malowane w bardzo podobny sposób. Są jakby były wykonane z tego samego materiału.

Bardzo fajna teczka:) 3maj się

Mi się bardzo podoba ten troll co się wspina po górach. Tło świetne Ogólnie bardzo ładnie i spójnie to wygląda. Wszystko ładnie tylko trochę przymrozka brakuje na domku, bo dookoła śnieg a jak się patrzy na domek i trolliki w środku, to ma się wrażenie że jest słoneczne lato.

Świetne rzeczy! Bardzo podobają mi się portrety trolli. Fajnie operujesz kreską. Powiedziałabym- w bardzo tradycyjnym wydaniu.

Podrzucam troszkę prac w których głównie bawiłem się w "odkrywanie" nowych rzeczy. Bardzo różnie wyszło. Także garść typowych rysunków. PS. widzę, że duża część linków w tej teczce mi zdechła w wyniku migracji strony z pracami :/

House_On_Wheels4.jpg

beetle_Ogre_1600.jpg

golden_Mask_v2.jpg

archer4.jpg

kosciej.jpg

cover1.jpg

Garść obrazków z ostatniego sezonu (oj dawno nic nie było, trochę kuleje moja regularność).

kamil-murzyn-winterparrot3.jpg

kamil-murzyn-compo-1600.jpg

kamil-murzyn-scribe11.jpg

o *****, zajebiste =D bardzo mi się podoba Twój styl. Bardzo spoko klimat w pracach i dizajny też fajne. lubie to!

stary szkic, możliwe ze sie tutaj nawet pojawił; podobał mi sie, więc postanowiłem pchnąć dalej

kamil-murzyn-fiend-on-the-roof.jpg

Paczka szybkich rysunków robionych z głowy w ramach ćwiczeń

kamil-murzyn-240216.jpg

kamil-murzyn-220216.jpg

kamil-murzyn-180216.jpg

kamil-murzyn-230216.jpg

kamil-murzyn-190216.jpg

kamil-murzyn-210216.jpg

kamil-murzyn-240216-2.jpg

kamil-murzyn-250216.jpg

kamil-murzyn-250216-2.jpg

kamil-murzyn-010316.jpg

kamil-murzyn-020316.jpg

Przypominają trochę codzienne szkice Pana Even'a Amundsen, które swoją drogą strasznie lubię.

Ogólnie przyjemne szkice :)

Stroje też jedziesz całkiem z głowy? Ja mam z tym spory problem... pół życia rysowałem tylko i wyłącznie z natury, w sumie kopiując co widzę, a i to nie było proste! Więc teraz kiedy muszę coś wykreować, bardzo ciężko mi bez referencji nawet przy prostych szatach.

Dzięki. Ja generalnie nie rysuje/maluje z referencjami. Oglądam dużo rzeczy przed i po, ale w trakcie pracy staram się jednak polegać na sobie i jak coś już tam *** maksymalnie i ciągle mi się nie podoba, pomimo poprawiania i poprawiania, wtedy rzucam w kąt albo biorę jakąś książkę/zdjęcie i ładuje do pamięci krótkotrwałej. Dlatego niektóre są nieco dziwne :) Co się tyczy strojów, to jest to rzecz na którą ostatnimi czasy zacząłem zwracać większą uwagę oglądając filmy, książki, ilustracje i coś tam się utrwalało. Ale jest to jeszcze ciągle bardzo naciągane.

Wszystkie prace extra są. To co mi się najbardziej podoba to forma. Obiekty są naprawdę bardzo bryłowate. Chciałoby się takiego jednego ludka wziąć z ekranu i potrzymać w rękach by poczuć kształt. Bardziej bryłowate niż prawdziwe obiekty na zdjęciach.

Jedyne do czego mógłbym się przyczepić, to...

Nie ma czegoś takiego. Wszystko na wysokim poziomie. Super styl. :).