Jump to content

Recommended Posts

Siema

Skoro poroże służy zazwyczaj do walk (chyba) to umiejscowienie na nich oczu nie jest najlepszym pomysłem.

Nie wiem,ale to mi się od razu rzuciło w oczy. Przemyśl to co napisałem, pamiętaj uwagi to cenna rzecz. Pamiętaj tylko, że wygłasza je pijak i rozrabiaka;)Poza tym faktycznie jak Varmer pisał, coraz lepiej idzie.Te nowe moim zdaniem lepsze od wcześneijszej kreatury.

Kamil, wrzucaj więcej prac:D

a ja się nie zgodzę, poroże wcale nie wygląda jakby służyło do walki, jest zawinięte do tyłu i wygląda jakby było w większości ukrwione, oczy na nich to dobry pomysł. Jedynie nie leży mi spójność oświetlenia, niby kierunki cieni na stworku i na skałkach są jako tako takie same, ale czuję jakby słońce świeciło z góry, na skałki a dużo niżej na samego stworka, wydaje mi się że to przez brak high-lightów na skałkach, i szkoda że nie ma bardziej zdecydowanych cieni rzuconych

Świetna wrzutka! Nawet nie wiecie jak teraz tymi zgłoszeniami "Na fronta" pomagacie. Nic teraz nie umknie i będzie na czas.

A prace świetne, poprzednich przyznam szczerze nie widziałem wcześniej.

dzięki za komentarze ;) concept "łosia" był wykonany w ramach CGWorkshop'u, był dosyć mocno omawiany pod takimi kątami i zatwierdzony, więc jak najbardziej myślę, że oczy nie godzą w naturę i można spokojnie potraktować je jako element designu

dzięki za pozytywne commenty i fronta :) prace raczej wrzucam jak się uzbiera garść (co by nie męczyć odwiedzających). Pozdrowienia

Garść wybranych ostatnich prac, lepszych i słabszych, trochę mieszanka różnych metod i stylów. Krytyka mile widziana.

kamil-murzyn-bigprey-1600.jpg?1410171685

kamil-murzyn-highmountains-1600.jpg?1413227866

kamil-murzyn-wildwestdruid-large.jpg?1412869551

Edited by Sayja

Kamilu, każda kolejna wrzuta jest lepsza niż poprzednia...Raczej ciężko się do czegoś przyczepić;).

Jest moc! Do pełni szczęścia brakuję mi trochę więcej koloru, bryły w cieniach. Wydaję mi się że za szybko uciekasz w bardzo ciemny walor w cieniach, zamiast pokombinować kolorem i wycisnąć trochę więcej bryły. Ale jakby co to nie wiem, nie znam się, zarobiony jestem :) Pozdrawiam.

Dzięki za fronta :)

krytyka zawsze jest w cenie

~Rozpu - ja bym tego nie znał?:P

Swietne prace, na pewno bede sledzil rozwoj, swietna kolorystyka, szczegolnie podoba mi sie praca z dziadkiem z rusznica:)

Kolejny pakiet

Szybki obrazek na halloween

jackolantern_500.jpg

B&W którego niestety nie chciało mi się wykolorować :P

rider4.jpg?1414524965

I pozostali, starałem się w miarę szybko malować

kamil-murzyn-devilwearsbackpack-1600.jpg?1417354836

devilWearsBackpack_500.jpg

(odzyskane linki)

Edited by Sayja

Dobry jesteś. Masz własny styl. Mi jakoś najbardziej podoba się ten B&W, lubię takie.