Jump to content

Recommended Posts

ja tak już za automatu na fronta klikam.

Ciekawi mnie jedno, czy nie robisz w ogóle nic miękkimi krawędziami ze względu na stylówkę?

hello, ogólnie dzięki za pozytywne komentarze.

~motyl - hmm, nie do końca rozumiem pytanie, tzn. co rozumiesz przez miękkie krawędzie. Ale podejrzewam, że pewnie można właśnie winę zwalić na szeroko rozumianą stylówkę. Generalnie używam jednego pędzelka, o raczej ostrych krawędziach.

Tą czarną różyczkę dostrzegłem dopiero na końcu. Nie wiem czy to było zamierzone, czy pomyłka, ale ogólnie super styl i super obrazek.

Świetna idea która stoi za tą pracą. Deczko przypomina utwór Rammsteina- rosenrot. :).

Tą czarną różyczkę dostrzegłem dopiero na końcu. Nie wiem czy to było zamierzone, czy pomyłka, ale ogólnie super styl i super obrazek.

Świetna idea która stoi za tą pracą. Deczko przypomina utwór Rammsteina- rosenrot. :).

Chyba zamiarem bylo, by roza byla jednym z focal pointow? Cala kompozycja tak pomyslana, by tam kierowac wzrok! Moze powinna byc troche bardziej odsunieta od postaci, by kontrast kwiatu i sniegu byl mocniejszy? Jak sie zmruzy oczy, to prawie sie zlewa z postacia na prawo! Ale to takie poranne wynurzenia laika, heh. Twoje prace sa super, lubie taka tematyke, i sposob w jaki ja przedstawiasz! :)

Chyba zamiarem bylo, by roza byla jednym z focal pointow?

Pewnie o to chodziło. By róża była ostatnim focal pointem. Jeżeli tak to bardzo sprytne zagranie.

Odbyt. O to jak się robi w pytę prace bez photobashingu... Uczyć się. Trenować!

Świetna krecha. Kolory giter.

Świetna wrzuta- z chęcią bym obejrzał całe plansze wykonane w tym stylu. Oby tak dalej!

te ostatnie obrazki wyborne, naprawde milo by sie poczytalo jakis komiks w twoim wykonaniu :)

Po długim czasie postanowiłem dodać coś do teczki i będzie to obrazek z jesieni tamtego roku :) obecnie twardo rysuję swój pierwszy komiks, i chętnie niedługo podzielę się jakimiś próbkami. Ale na razie tyle.

(udało mi się za to naprawić część martwych linków z ostatnich lat)

kamil-murzyn-napx-final.jpg

Edited by Sayja

Wrzucam ilustrację dzierganą w międzyczasie międzyczasu, plus materiały.

kamil-murzyn-miastoswitlikow-2000.jpgkamil-murzyn-miastoswitlikow-live.jpg

progress.jpg

Jako tata prawie 5-letniego chłopca życzyłbym sobie tak fantastycznie ilustrowanych bajek dla dzieci. Pozycje, które oferują księgarnie, są pod tym względem nieraz tragiczne, opowieści z Twoimi ilustracjami nabyłbym bez wahania.

Dziękuję. Mam szczere chęci i nadzieję, że powstanie książka. Ale nie wiem czy nada się dla 5-latków :)

Żeby nie spamować tylko:

kamil-murzyn-troll.jpg

ciekawy ten typek ,tylko uzębienie ma niewyjsciowe hehe ,anatomiczne nawiązanie do dolnej szczeki dzika fajne, tylko kolejność wystających zębów odwrotna; choć w sumie to fantastyka , mogą sie i zęby na uszach zawijać czemu nie XD.

Tak, to fantastyka :) niestety rysowane bez zastanowienia toteż jakiekolwiek nawiązania anatomiczne są przypadkowe (jak i kolejność zębów). Po prostu długie zakręcone szable wyglądają ciekawie i charakternie, i są dla trolla oznaką wieku i pozycji. Przecież to było w podręczniku :)

super linie i kolorki. Kajko i kokosz mi sie przypomnieli ;)

Ale bomba :) Kajko i Kokosz również mi na myśl przychodzi. Bardzo ładna ilustracja.