Skocz do zawartości

rice 2d


rice

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 123
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie wspominając o gołębiach pocztowych.

Na tableciku możesz od razu się bawić kolorem. Wydaje mi się że trudno wyciągnąć farby i zaczadź malować w autobusie czy metrze. Oczywiście nie twierdzę że się nie da. ;) Wygoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzywo!! a ta serio to kurde na maksa realistycznie, świetnie oddane materiały. Jajko to jako, szkło to szkło, metal to metal, wszystko ekstra.

Orientujesz się może czy sketchbook 'nie pro' też daje rade (na PC) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie ICE rozumiem sentyment i duch w jakim to pisałeś, ale to tylko narzędzia i na wszystko jest czas i miejsce. Ja już w tym miesiącu zdążyłem użyć zarówno ołówka, szkicownika, farb, płótna i tabletów dużego i małego i Twój post wygląda dla mnie mniej więcej tak:

 

Od tej pizzy to juz ludzie pozapominali do czego słuzą bigos, schabowy i golonka :P

 

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diem, niestety sketchbooka na pc nie używam bo mam photoshopa. Z racji przyzwyczajeń raczej przy nim pozostanę.

Ice, ołówkiem sto razy łatwiej sie rysuje, nieskonczona ilosć nacisku, idealne linie, idealne elipsy, a na tablecie? mimo że to "wacom" to rysowanie po ekranie wcale idealne nie jest, punkt rysowania zawsze przesunięty nawet o 5mm od punktu w którym klikasz(raz pod raz nad), linie kanciaste, a zeby te 1024 stopien nacisku osiągnąc to chyba bym musiał dziurę na wylot zrobić. Kurcze sobie teke ożywiłem :P

 

@telthona, o Bombadila mi chodzilo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-rice spoko rzeczy.

Chyba jednak przydał by się osobny wątek o tabletach pod kątem rysowania.

Coraz wiecej tego na rynku - sam zastanawiam sie na kupnem Ipada i piórka jot touch i zasięgnął bym Waszych opinii, a nie chce koledze rice'owi offtopić.

 

moze po prostu załozę...

 

 

EDIT:

założyłem

 

wieczorem więcej.pozdr

Edytowane przez Sidre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sidre- ja kupiłam ipada, bamboo stylusa i mam zamiar pracować na procreate :) Jak dojdzie ipad (w tym tygodniu :D) i będę miała jakieś grafiki to pewnie też pokażę i coś tam napiszę. :) Mam zamiar też dorwać ipen2, ale on dopiero w lipcu wychodzi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności