Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

Hell'o!

 

Trochę dla relaksu, trochę dla ćwiczeń, trochę żeby szpanować przed kobietami... Wrzucam taką oto sobie łazienkę, chętnie coś o niej od Was poczytam :)

 

lazienka02jpgo.jpg

 

Jest to przeróbka zdjęcia jakie wyszukałem na googlu, troche na mój styl - czyt. niedorobiony i sztuczny :) heh :(

 

C&C mile widziane!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajne! Nie wiem czy te artefakty na szybie to Twój wymysł, czy też coś nie przewidzianego;) Ogień fajny, ale trochę płaski - w sumie to nie wiem jakby go w osi z wydłużyć, ale się mądrze.

 

Szpanować przed kobietami lepiej by było mieć taką łazienkę w realu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna scenka, ma klimat. Skoro już się wszyscy czepiają wszystkiego to powiem, że jeśli tuż obok wanny lezą zasłony lub obrusy to spoko. Jednak jeśli to sa ręczniki to miło by było zrobić trochę puchu poprzez jakiś displacement/bump/noise, czy cos. No i mydła nie ma:D Przynajmniej tego tradycyjnego, bo chyba tuż obok kranu jest mydło w płynie. Lecz to nie to samo;p A wanna rzeczywiście jakaś mała się zdaje. Za mała jak na taką wypasioną ..hmm..łazienkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chasdiel - no ręczniki takie chciałem, aksamitne takie, widziałem raz takie. Niepraktyczne bo mniej wody pochłaniają, ale śliczne :P I hej! A co leży na miseczce pod mydłem w płynie? :D I tak no przyznaję, wanna za mała faktycznie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwykle jeśli chce dawać sharpena w fotoszopie to robie to na skopiowanej warstwie. Potem lekko zmniejszam jej przezroczystość. A dodatkowo zewsze moge na szybko ją wymaskowac jak gdzieś zaczyna sie sypać tak jak natych krawędziach u ciebie na deskach. W takich miejscach (prawie poziome/pionowe cienkie, kotrastowe linie) wiadomo że będą problemy z wyostrzaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie bawiłem. Przy tym projekcie ostrość wyszła czysto z VRaya, tylko ten pseudo DOF z tyłu dodałem w PS. Ale fakt to dobra metoda, kiedyś przeczytałem wywód pabulo'a gdzieś tutaj, od tamtej pory kiedy używam np. maski wyostrzającej, robię to na osobnej warstwie i mieszam. Dobra to rzecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności