Jump to content

Oficjalny trailer nowego Batmana

velopl
 Share

Recommended Posts

... beretu nie zrywa? A co się spodziewałeś po teaserze filmu, którego premiera zaplanowana jest na za rok?.... boszszszsz

przede wszystkim nie spodziewałem się, że przez ponad połowę czasu będę oglądać fragmenty poprzednich częsci.

przede wszystkim nie spodziewałem się, że przez ponad połowę czasu będę oglądać fragmenty poprzednich częsci.

To taki teaserek w stylu: hej, zobaczcie! zaczynamy pełną parą nowego Batmana dziergać :)

Na tym etapie to pewnie jeszcze posta nie zaczęli więc nie bardzo jest co pokazywać. Ja tam jestem bardzo spokojny o ten film i idę w ciemno.

O ile mi wiadomo to zdjęcia do filmu jeszcze się nie zakończyły.

Wyciekło jedynie parę zdjęć z planu.

Wcześniej...na samym początku prac nad filmem na YT pojawiły się filmy wirusowe, które przedstawiały zamieszki w mieście (Gotham), stylizowane na amatorskie nagrania. Jedyne co je łączyło z obecnym trailerem, to fragment ścieżki dźwiękowej.

Teasery są właśnie "trailerem traileru", który teoretycznie niczego nie wnosi, ale podgrzewa atmosferę. Moim zdaniem i tak wiele pokazano, bo mamy i Gordona, który leżąc w szpitalu już coś prezentuje i mamy postać Bayna. To sporo. Mogliśmy dostać jedynie Tytuł i napis "coming soon" (takie teasery już widywałem).

Dla porównania zobaczcie sobie teasery z Super 8:

Oraz Incepcji (też Nolana)

No dobra, przyznaje się ze nie za bardzo zdawałem sobie sprawę z róznicy między trailerem a teaserem :P Niemniej jednak ten z incepcji jest jak dla mnie lepszy. Podobnie jak lepszy był teaser ostatniego star treka gdzie pokazywali statek enterprise w budowie.