Jump to content

Battleship Trailer


CzAk1

Recommended Posts

Producentem zabawek Hasbro korzysta z dobrych układów z filmowcami i udostępnił wytwórni Uniwersal licencję na kolejny tytuł. Po Transformersach przyszedł czas na klasyczną grę planszową: statki! Obejrzyjcie zapowiedź w rozszerzeniu wiadomości.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=1916

 

 

Link to comment
Share on other sites

Arturo Pérez-Reverte napisał książkę "Szachownica Flamandzka", w której kluczową rolę odgrywa partia szachów rozgrywana przez postacie z pewnego obrazu. Można powiedzieć, że fabuła książki jest interpretacją tej partii. Bardzo chętnie zobaczyłbym dobrą ekranizację tej powieści.

 

O fabule "Battleships" znalazłem niewiele. Co złego w tym, że została zainspirowana prostą grą, jeśli potencjalnie można rozbudować fabułę do normalnego filmu wojennego?

Nie twierdzę że ten film będzie dobry, bo niemal z całą pewnością nie będzie, ale byłbym daleki od potępiania go tylko za to na czym bazuje.

Bo tak właściwie przecież "The Dark Knight" to film inspirowany historyjkami dla dzieciaków, w których facet w dziwnym i z pewnością niewygodnym stroju biega po mieście i walczy ze Złem. Brzmi marnie, a film świetny.

Link to comment
Share on other sites

mylicie sie. ten film jest sponsorowany przez departament obrony, a celem jest wmowienie ciemnym masom ze USA potrzebuje okretow klasy IOWA: ], tak na wszelki wypadek gdyby zaatakowali kosmici, czy inne komunistyczne cholerstwo: ]

Link to comment
Share on other sites

Guest muria

Jest flaga, są admirały w białych mundurach, baseball, plastikowa blond-niunia, niegrzeczny bohater i jego rozterki oraz dużo particles - czyli szykuje się szablonowy wręcz gniot :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy