Skocz do zawartości

Scena lp: Tapetki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Skoro jesteś bogiem to zmien temat. Jako ze jesteś istota wszechmocna nie powinien to być dla ciebie zbyt duży wysiłek.

 

Tapety niestety nie ocenie bo nie będe czekał pół godziny zeby się cała załadowała:/ interia rules...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmien teamt kolego!

jezeli chodzi o tepetke (1, na reszte niemam ochoty czeakc) to jest kiepska... tak jak napisal Orion, do tworzenia takich \"arcydzieł\" jest winamp...

 

P.S. poczekalem na te 2 nowe, \"lepsze\" i niejestem zachwycony... tez sa kiepskie... cisnie mi sie na usta haslo: \"troszke samokrytyki\"

 

[Wyedytowany dnia 30-6-2004 > Mateusz]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy sie nad tym napracowales czy nie ! jak tak to szkoda twojego czasu nie to zebym cie obrazal ale ogladanie takich tapetek jest nudne a poza tym jest ich miliardy wiec lepiej wziasc sie za cos bardziej orginalnego ! Jedna co mi sie podoba to woda ! nie wiem moze dlatego ze ryba jestem ! Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master, ja tam nic nie widzę oprócz jednego obrazka. Średni.

 

Nie przejmuj się krytycznymi wypowiedziami tylko raz-dwa do roboty:-D

 

Spróbuj może powiesić obrazki zakładając bloga na gazecie lub onecie (7-10 Mba miejsca na obrazki na każdmy blogu)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master, nie samymi efektami człowiek zyje...

Kwiat jest nawet... nawet... cos w nim jest...

ale mam jednak takie wrazenie, ze twoje prace sa jak grafitti, ja nic do niego niemam, ale za sztuke ciezko to uznac, czyste efekciarstwo... chociarz dobre grafitti... sam niewiem, pracuj master, moze zrob cos z natury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Mateusz

Master, nie samymi efektami człowiek zyje...

Kwiat jest nawet... nawet... cos w nim jest...

ale mam jednak takie wrazenie, ze twoje prace sa jak grafitti, ja nic do niego niemam, ale za sztuke ciezko to uznac, czyste efekciarstwo... chociarz dobre grafitti... sam niewiem, pracuj master, moze zrob cos z natury...

nie umiem ja umiem tylko cos takiego i zaraz wkleje nowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielam zdanie Mateusza. Prace mi się nie podobają są pustę, nie mają większego znaczenia. A gigabajty tapet sobie zawsze mogę ściągnąć z internetu i wiesz mi są o wiele lepsze niż to co ty zaprezentowałeś tutaj. Popracuj bardziej to może coś będzie z tego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master jak nie umiesz robic nic innego to znak ze najwyzszy czas sie nauczyc ! i nie ma ze boli albo chcesz to robic albo nie !To forum jest wlasnie poto zeby pomagac , oceniac , i radzic ! Jak bys zrobil cos bardziej ambitnego choc by ci nie wyszlo to i tak opinie bys mial milsze niz teraz bo wszyscy by widzieli ze sie starasz a nie wzucasz pod rzad obrazki na jedno kopyto ! Pozdro , pracuj i sie ucz czekamy :]

 

P.S Wiem wiem Mateusz bledow jak mrowkow :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletna strata czasu... o czekaniu na ładowanie mówię... wszystkie załadowały mi się do połowy... potem nie chciało mi się czekać ale z tego co widziałem to nie jest to rewela... tysiące jest takich.... qrde spróbju coś zamodelować...

Na tym forum to ludzie komentują albo prace do bani albo te na maxa dobre... średnie tylko oglądają i nic nie mówią... znam to z doświadczenia ;] Moich prac nikt nie komentuje ;]

Muszę zrobic coś dobrego ;] może ktoś to skomentuje... bo na razie to nie wiem co robię źle a co dobrze ;] hehe

A Ty pracuj... może Twoje prace ktoś w końcu pozytywnie skomentuje..

Pozdro,

Beatou

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności