Jump to content

Wiz: Rezydencja


Neb

Recommended Posts

Witam

 

Dzisiaj chciałbym przedstawić nieco odmienną w klimacie pracę. Zestaw softu niezmiennie tak jak przy poprzednich realizacjach czyli: modo302, Cinema 4D, Fryrender oraz postpro w photoshop. Celem nie było osiąganie realizmu, a wręcz przeciwnie do pewnego stopnia. Komentarze mile widziane i dziękuję za odwiedziny!

 

housedays.jpg

 

 

housenighta.jpg

 

Pozdrawiam

Neb

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje! Jak zwykle najwyższy poziom pracy. Jeżeli miałbym się czepiać (przy takich pracach trzeba cos znależć, żeby twórca juz całkowicie nie osiadł na laurach :), to nie do końca podobają mi się te świetlne zagrania na trawie w wersji nocnej. Wydaje mi się, ze ich źródło jest nie do końca czytelne.

Czy to praca prywatna czy do konkretnego, realizowanego projektu?

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Niby rezydencja a takie krzacury koło niej rosną. Nieładnie się to łączy ze sobą. Odbicia w szybach pokazują piękną nicość, która nie odzwierciedla otoczenia widocznego na renderze. Światło w dziennym jak zwykle kojarzy mi się z fryrenderem czyli dużą ilością żółci. Sam próbowałem w tym zrobić exterior ale ten kolor za bardzo mnie prześladował.

W sumie spoko pracka bez wodotrysków.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Panowie za dowiedziny.

Tores - we Fray masz pełną kontrolę nad kolorem posługując się lightmixerem i ustawieniami camera mappingu

bolitic - thx, robimy po prostu swoje :)

simonhc - dzięki, lubię jak zdania są podzielone, to znaczy że praca ma mocne punkty, które generują subiektywne odczucia. Ogólnie to praca dosyć luźna na konkretne zlecenie ale nie mogę podać szczegółów. Simon porządziliśmy trochę w 31 3D Artist :) Gratulacje!

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy