Jump to content
n-pigeon

BITWA 30: Start

Recommended Posts

Tu nie ma oficjalnej listy, na którą trzeba się zapisać. Jak chcesz wziąć udział, to zakładaj temat i modeluj ;)

Tu nie ma oficjalnej listy, na którą trzeba się zapisać. Jak chcesz wziąć udział, to zakładaj temat i modeluj ;)
Tak wiem :) ale, o ile się nie mylę, czasem było w regulaminie napisane, że trzeba np (minimum) tydzień przed deadlinem założyć wątek, chyba że popieprzyłem z inną bitwą :P

Pomyliles chyba z główna bitwa max3d ;) tam chyba było cos takiego :)

Wysłano z telefonu.

Regulamin jest na pierwszej stronie :)

Nie musisz tydzień przed, ale musisz pokazać screeny z wcześniejszych etapów prac, nie można wrzucić jedynie gotowej pracy.

Jeden z uczestników prosił mnie o dodatkowe 1/2 dni, brzmi rozsądnie, więc przedłużam o +2 ;P

Nowy termin 04.01.2012

Ja już kończę :) drobne zmiany, prezentacja modelu i koniec.

// bruneq dobrze grasz w BF3 ;) o ile to Ty byłeś, ale na 90% Ty :)

Wysłano z telefonu.

TAAAAK! Wtedy i ja zakasam rękawy i pocisnę z BFG do końca! :) C'mon, sami piszecie, że to 4fun i 4skill ;P Cheers.

Ja już kończę :) drobne zmiany, prezentacja modelu i koniec.

// bruneq dobrze grasz w BF3 ;) o ile to Ty byłeś, ale na 90% Ty :)

Wysłano z telefonu.

jak zabil cie Bruneq to pewnie na 99% ja :D

No dobra dammit xD przedłużam o 2 tygodnie! Heh, szaaalooony :P, jestem rozmiękczony od wczoraj :X

Co do BFa jak zabijecie jakiegoś n-pigeon'a to na 237% ja :X

Wiadomo, że n-pigeon przedłuży każdą bitwę :)

To na pewno Ty Bruneq ;) Mapa Karkand, szturm. Vegapl nick ;) n-pigoen'a jeszcze nie spotkałem. Ja tylko w trybie podboju gram, a akurat zamienili na szturm i był Bruneq.

Veguś nagrabisz sobie :D

Jeszcze mnie nie widziałeś bo jeszcze nie kupiłem :P nie mam na razie czasu, ale kaska czeka, aż będzie mi się chciało i będę miał czas ruszyć tyłek i zamówić :P

Pytałem się na początku bitwy, ile dąć na broń :X nikt nic nie zaproponował :

Zwiększę limit jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko.

Jeśli jest ktoś przeciw, niech napiszę. Jeśli nikt się nie sprzeciwi do wtorku, to limit zwiększam do limitu postaci.

Nie wiem jak Akka, ale ja musiałem zrezygnować z niektórych elementów, żeby zmieścić się w limicie 5k, a teraz nagle chcecie zwiększyć do 8k. Trochę to nie halo według mnie i myślę, że gdyby więcej osób skończyło modele na czas byliby podobnego zdania... ale w sumie możecie mieć w dupie to co napisałem, bo się wycofuje z tej bitwy.

Tylko zasugerowałem bo być moze nikt nie musial rezygnować z czegoś jak naprzykład Akka ale jesli tak to spoko, nie ma problemu :)

Panowie, po to wyznaczamy limity zeby sie ich trzymac, co innego z terminem. Jak robicie gry na komorki to nie ma mowy o "zrobmy ta postac na 15K, bo wyglada fajniej..."Po to sa limity zeby sie do nich dostosowac!!!

bla bla bla bruneq :d ja startowalem zeby sie zmotywowac do zrobienia fajnego modelu do folio, to nie praca wiec jak mi cos moze wygladac ladniej to wole to zrobic ladniej ;p