Skocz do zawartości

Pojazd 3D: B-25 H


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

do realizmu naprawdę wiele brakuje, a szkoda, bo modelik jest świetny. materiały jednak pozostawiają wiele do życzenia, aha i jaką migawką, to miało w zamyśle być robione, bo zdawało mi się, że śmigła poruszają się szybciej niż to jest na twoim renderku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"Lepiej pracować nad pracką tydzień dłużej niż oddawać nie do końca dopracowaną\"

 

tak mi napisal czaku w galerii max3d.pl . I ja Ci musze (niestety) powiedziec to samo. Jezeli juz oceniac w skali szkolnej to daje 3-/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za szczerą krytykę :). Praca zostanie już taka, nie mam zamiaru nic zmieniać, maxowy dof odpada, chyba z tydzień by to się renderowało, co do większej ilości maszyn to tak samo - ograniczenia sprzętowe :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś dorobił do tego samolotu kilka akcesoriów modelarskich (klej, wykałaczki, farbki, pędzle, itp.) I wszystko ładnie zakomponował na biurku to mogłoby wyjść bardzo realistycznie:) Bo teraz tak niestety nie wygląda. A model stwarza możliwosć zrobienia dobrej sceny. Mówiąc krótko - nie jest najgorzej, ale mogło być znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności