Skocz do zawartości

postać 3d: slaine


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

wrzucam pierwsze renderki głowy i biorę się za resztę i shaga.. w sumie to robię to dla siebie...w hołdzie dla Bisleya, troszkę przerysowałem rysy żeby chwycić charakter..mam nadzieję że się spodoba:)

 

[Wyedytowany dnia 11-7-2004 > sith_LORD]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

robiłem to parę godzin..nie wiem do kładnie..ale dwa wieczory..jestem teraz poza moim kompem i pracuję na laptopie pIII 650 mhz... 192 ramu i 4mb graf.. tak że to troszkę spowalnia ...a no i jadę z modemu..tak że rzadziej się pojawiam..ale w sierpniu wracam..

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmm gruby sztruks normalnie :)

ale sie przyczepie - koles wyglada troche na starego :) - jednak slaine to nie byl krzepki 40-latek ale raczej spory kawal mlodzieniaszka

 

moze to przez lysine - nie wiem - w kazdym razie bede z luboscia obserwowal postepy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no bardzo fajnie, wrecz swietnie tylko te usta chyba im brak malego rowka w kacikach.

 

Moim zdaniem Bisley rysowal slaina bardzo podobnie do lobo (chyba dwie najlepsze jego postacie) wiec wydaje mi sie ze powinien miec szersza szczeka bo to w koncu twardziel. No moze wlasnie przez to ze jest lysy to tak mi sie tylko wydaje.

 

Pozdrawiam i czekam na postepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezla stylizacja. Popraw usta. W kacie ust jest zawsze zgrubienie. Dolna warga jest mniejsza od gornej i wchodzi pod spod. Ten lok policzkowy idzie az do samego ucha.

 

---------------

bananapunk.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... nieźle.. na razie nic więcej nie powiem... jedno jest pewne... czeka Cię jeszcze sporo pracki z tym modelem... do powyższych rad się przychylam... zastanawia mnie jego potylica i kształt czaszki z profilu...

Tryzmam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaciki ust sa do poprawy i laczenie mostka z obojczykami. Potylica i tak zostanie zakryta wlosami wiec nie jest raczej istotna. A ogolne wrazenie naprawde swietne. Jakims szczegolnym podobienstwem bym sie nie przejmowal, postacie komiksowe maja to do siebie ze potrafia sie drastycznie zmnieniac zaleznie od rysownika i to jest raczej plus niz minus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłane przez Kris_R

oj Luki Luki... na pierwszej stronie Sith podał link do pliku...

 

ups, zaiste:).

 

dziwna ta twarz, wyglada troche jakbys zgescil siatke ale nie dokonca ja wygladzl, kaciki ust rzeczywiscie ostre jak brzytwa. obojczyki i sciegna szyi, rzeklbym mocno specyficzne. no i glowa obcego poza tym, szyja chyba jest troche szersza w widoku z boku? looknij na refy zwyklych ludzi, chyba ze to kolejna stylizacja...

 

[Wyedytowany dnia 14-7-2004 > Luki Luki]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję za wszystkie komentarze.. skoro się podobało..więc czas update..uwzględniłem wskazówki, i pociągnąłem przez te trzy wieczory prackę troszkę dalej..wygląda na to że dalej już nie pociągnę bo komp mi nie wytrzyma..właściwie to już i tak dużo zaoszcędziłem olewając tył w detalizacji..i modelingu..całość robiłem pod ujęcie z przodu tak więc nie było sensu tładować polygonów w plecy... zrezygnowałem z symetri i obie strony wymodelowałem od podstaw..zależało mi na tym by całość była barzdiej rzeźbiarska.. a docelowo jest to still tak wiec i tak nie zależało mi na rigu..:) przesyłam siatki i detal..i raczej zawieszam prackę na czas pobytu i pracy na lapie..wtedy skończę dłonie i plenerr.. i dokładniej popracuję nad shagiem..całość ma być w zimowym górskim plenerze z pruszącym śniegiem..w sumie do obecnego stanu potrzebowałem ok tygodnia na luzie wieczorkami..na razie to tyle..pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajno fajno... popracowałbym nad mięśniami jescze trochę... serio...

Najbarddziej łapy bolą.. miejsce gdze biceps schodzi do zgięcia w łokciu.. no i triceps też trochę taki obły wyszedł... ale to jest w sumie kosmetyka i zawsze można to poprawić... tylko proszę nie zapomnij! :))

mam nadzieję że teksturki będziesz popawiał i to, co jest na toporze to na razie tylko tak na szybko...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja nie widze renderow, a szkoda bo bardzo lubie slaina. Mam wszystkie odc. Rogatego Boga. Kiedys przez chwile Orginalna w jednym kawalku w twardej okladce i grafitowym papierze. No cudo poprostu:). Tak wiec wracajac do sprawy niewidzialnych obrazkow, czy mozna jakos temu zaradzic? Hilfe!

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Pytanko - modelujesz postać podłączoną do kości/bipeda i do tkich renderów po prostu ustawiasz odpowiednio, a model w normalnej - prostej pozie, czy modelujesz od razu w takiej pozycji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje, że Slaine miał bardziej trójkątną gębę, ale dawno komiksu nie czytałem to nie pamiętam. Drógą sprawą są oczy, które moim skromnym zdaniem powinny być bardziej skośne, co dodało by mu odrobinę wredoty.... i może delikaty, ironiczny uśmieszek w kąciku ust.... ale to tylko czepianie się, bo i tak jest wyrypany w kosmos.... Zyczę powodzenia, i pozdrawiam, czekając na ciąg dalszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, chyba nawet dokladnie wiem jakiego obrazka jako referencji uzywasz:) Tylko tego dzika moglbys troche poprawic, wyglada jakby mu kly wyrastaly bezposrednio z paszczy i jak to ktos ujal 'jakby sie usmiechal' a tak jednak nie jest, ta blaszana ozdoba ma chyba odstraszac:)

Jak ktos sie jeszcze zastanawia jaka gebe ma Slaine niech spojrzy na okladke 1 czesci 'Rogatego Boga':)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Hmm.. nie potrafiłbym tak modelować - nie mam takiego wyczucia... wobec powyższego gratuluję efektu!! Bardzo ciężko jest to wykonać w ten sposób!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu nie ma obrazkow:( Sith zapodaj jeszcze raz co tam wydlubales bo pliki zalaczniki znowu poszly w las a chcialem zobaczyc, tym bardziej ze zanim zupdatowales sobie pozwolilem podbazgrac Twoja glowke dla tych co nie widza Slaina w Slainie:)

 

no i ja tu dalej nie widze Slaina tylko.. Marcina hehehe, to juz nie pierwszy przypadek kiedy robi (świadomie czy nie) postać na wlasne podobienstwo, dla mnie z twarzy bardziej to przypomina autora niz Slaina, nie te rysy jakos...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności