Skocz do zawartości

animacja - moneta + makingof


kengi

Rekomendowane odpowiedzi

moneta.jpg

 

oto animacja w ramach cwiczen do wiekszego projektu...

dzwiek: mell o\'deque

rig, mimo ze nie skomplikowany to i tak ogromna pomoc dla mnie: selim sykut

 

no i reszta ja, animacja niestety tez :) hehe

 

dwa serwerki ~3,5mb, xvid:

http://www.nauka-jazdy.art.pl/wymiona/monetan_xvid.avi

http://krzysiek.kamrowski.pl/moneta/monetan_xvid.avi

 

[Wyedytowany dnia 14-7-2004 > kengi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

napisz cos o tym projekcie , bo jestem ciekawy :)ten kawałek fajny, podoba mi się.. coś jedynie w tych ujęciach gdzie oni idą ku sobie, mi nie pasi.. ruch kamerą nieznaczny ale zawsze... wprowadza jakąs sztucznośc, i mi sie to nie montuje... niby rytm buduje, czyli działa, ale są małe zgrzyty. podoba mi sie plastyka, całości. klimatyczne to, lubie takie :) a no i oczywiscie - mell... dobra robota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

male nieporozumienie :) troche zle sie wyrazilem. ten projekt mial byc, tylko po to zebym przebrnal przez caly proces tworczy animacji zanim zabiore sie juz zupelnie na powaznie za \"dziadka\": http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9507

 

czyli jezeli chodzi o kukielki, to jest final :)

 

dzieki za wszystkie opinie, sa dla mnie bardzo istotne. wlasnie chce uniknac tego typu zgrzytow przy \"starym\". jeszcze w miedzyczasie czeka mnie powazniejszy sprawdzan: animatora postaci... hehe az sie boje pomyslec co to bedzie za hardcore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Tak, pokazałeś prawdziwy dzisiejszy świat, szarą codzienność, ludzką zachłanność, krotko ale treściwie

 

interesująca kolorystyka

 

jedynie co mi sie nie podobało to niepotrzebne rozdzielenie na dwa ekrany lepiej by to wyglądało z jednego ujęcia.

gratulacje za całokształt

 

-----------------------

Rafael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

milo czytac komentarze, dziekuje :). rzeczywiscie mell o\'deque uwinal sie szybciutko z produkcja dzwieku. mialem watpliwosci kiedy napisal: \"zglos sie za 1,5h po odbior dzwiekow\", ale jak slychac obawy byly na wyrost. ja tam zadnych niedorobek nie slysze :) bez dzwieku cholernie duzo animacja traci. duzo mniej moich animacyjnych niedociagniec rzuca sie na oczy, gdy mozg wyterza prace rowniez sluchajac :) hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh az sobie specjalnie z okazji tej animki i muzy mella podpialem glosniki. no i warto bylo :)

jedyne do czego moglbym sie przyczepic to sposob podzialu w miejscu postac-moneta-postac. nie lepiej byloby dac jedynie pionowe podzialy? taki maly kwadracik jest oblesny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze kogos zainteresuje... mini making of.

 

zaczalem oczywiscie od postaci... wywalilem wlosy w finale.

moneta_postacie.jpg

 

wymodelowalem postac, oteksturowalem...

 

glowa_tex.jpg

 

dorobilem w shopie koncepcje otoczenia....

concept_01.jpg

 

potem teksturka sciany...

sciana_01_txt.jpg

 

paski strej tasmy, to kilka klatek narysowanych w shopie, flipy, mirrory i petla...

szumy_01.gif

 

krew, czlowieczek spychajacy napis \"moneta\", blysk monety... klatki w photohopie.

 

ostatnie ujecie to nieruchoma kamera. render wiekszy nieco niz finalowe ujecie, ruch kamery zasymulowany w postprodukcji.

 

koncepcje lokacji...

 

bg_sketch.jpg

 

render...

 

bg_3d.jpg

 

matte...

 

bg_matte.jpg

 

damian... ty kapitalisto ;)

sansserif... taki kwadracik jest (edit)---> zaj**** i przede wszystkim uzasadniony fabularnie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności