Skocz do zawartości

Uriel Fresh start


Uriel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

odnosnie anatomii to ciezka sprawa, sporo trzeba przesiedziec aby byla spoko szczegolnie na ilustracji gdzie sie dużo dzieje, ale jako ze to tylko speedpainty robienie poprawnej anatomi w 1,5h i ciekawej ilustracji jest ciezkie, wole spedzic czas nad tworzeniem ciekawej kompozycji kolorystyki niz spedzic tem sam czas nad tym zeby anatomja byla idealna. Niestety nie mam czasu na wykonczanie prac bo praca i zycie i wykonczone prace robie w pracy wiec poswiecanie masy czasu na robienie tego samego w domu mija sie z celem, wole poluczyc sie 3d czy wyjsc na piwo ze znajomymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przy kobiecej postaci gdzie jest niewiele mięśni to trzeba zadbać o te podstawowe proporcje. Imo nie ma co się zasłaniać tym że to speedy, lepiej mniej speedów a dopracować tą postać. Z każdym kolejnym razem będzie łatwiej, lepiej i szybciej a tak tylko uczysz się złych nawyków. Owszem, nawet jak się ogląda speedy Mulinsa to tam często są błędy w proporcjach ale tam nie mam wątpliwości że koleś ma to opanowane a na potrzeby szkicu skupił się na innych aspektach.

 

edit: oki, dopiero po fakcie zauważyłem że to na speedpaint:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności