Skocz do zawartości

Poszukuję: Dobry hosting WWW z końcówką .pl


^.^

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

jak w temacie, poszukuję dobrego i niedrogiego hostingu dla mojej strony WWW. Może osoby, które posiadają stronę na jakimś serwerze mogą coś polecić ? Nie chciał bym wybrać w ciemno :)

 

Te miesięczne limity transferu to przesyłanie plików na serwer ? Pobieranie plików przez odwiedzających się do tego nie wlicza ?

 

Ps. Co myślicie np. o http://www.netwave.pl/ za 50 zł (za 60) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Polecam http://hostit.pl/

 

Super obsługa, można zadzwonić i pogadać z żywą istotą. Poza tym jak dawać kasę to swoim :)

 

piko84 możesz powiedzieć coś więdzej o hostit? Od zawsze korzystam z home.pl ale teraz zerkam na ten Twój link i patrzę, że ceny są 6 razy niższe! Więc może zastanowie się nad zmianą. Jak z serwerami, działaniem stron na nich? muli? zdaża się, że serwer pada?

 

Jeśli chodzi o 1and1 to zarejestrowałem się tam jak wchodził do polski, był rok czy 2 lata za darmo i powiem szczerze, że to była jakaś porażka. Nic praktycznie nie chciało tam działać, panel administracyjny totalna kupa, mało opcji, niekonczące sie ładowanie, połowa funkcji niedziałała, a dodzwonienie sie do samego 1and1 graniczyło z cudem.

Może teraz juz po chyba roku w polsce coś się poprawiło i jest ok, ale mnie firma zraziła do siebie na wstępie i to na zawsze, nie mam zamiaru nawet próbować drugi raz u nich.

 

Ja osobiście polecam home.pl tylko, że jest chyba najdroższy? Ale pełen profejsonalizm i bardzo dobra obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piko84 możesz powiedzieć coś więdzej o hostit? Od zawsze korzystam z home.pl ale teraz zerkam na ten Twój link i patrzę, że ceny są 6 razy niższe! Więc może zastanowie się nad zmianą. Jak z serwerami, działaniem stron na nich? muli? zdaża się, że serwer pada?

 

Jako że się wątek odkopał.

 

Ogólnie serwerki są bardzo przyjazne, siedzę u nich 3 lata i zdarzyły mi się tylko 2 awarie. Jedna to na dzień wywaliło serwer, od razu naprawili i dali jeszcze coś gratis za utrudnienia. Druga to wywaliło klaster od poczty i poznikały trochę starsze wiadomości w skrzynkach - od razu po zgłoszeniu wgrali backupa - moze ze 2h czekałem. Jedyne co mi doskwiera to że przeniesienie domeny na obce DNS jest na zgłoszenie poprzez helpdesk, a nie ma możliwości zrobić tego od ręki. Natomiast zaraz po zgłoszeniu jest przenoszone.

Helpdesk działa szybko.

Czasami są drobne problemy przy logowaniu na pocztę, ale nie wiem czy to wina operatora czy mojego mobilnego netu.

Mam najmniejszy pakiet - kiedyś kupiłem na testy i po roku zrezygnowałem z home. Teraz zwiększam bo są na prawdę ok.

Nie mam większych problemów. A cena jest zaiste super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie szukałem w necie i znalazłem http://www.megiteam.pl/ Nie mogę tego zarekomendować, gdyż nie testowałem, ale sypią kilkoma słowami-kluczami, które bardzo mnie zainteresowały i zaintrygowały: Django (GeoDjango), Ruby on Rails, Node.js, Git, SVN Z grubsza chodzi o to, że nie tylko php. :)

 

Miał ktoś może do czynienia z tym hostingiem? :)

 

A tak swoją drogą to trzymam swoje rzeczy na 1and1. Dlatego, że za darmo było na dwa lata plus domena za friko. :P Co mogę napisać: jak na razie jest o ka. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności