Skocz do zawartości

Wywiad z twórcami Bulletstorm


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nie no kapitalne. Są tutaj ludzie z PCF? - albo raczej Epic Games Poland (to mnie zmasakrowało:)). Chciałbym się dowiedzieć kto był odpowiedzialny za koncepty postaci i ich późniejsze modele 3d - odwalili kawał genialnej roboty. Grałem w demko Bulletstorma, całkiem przyjemnie mi się grało (pomimo tego że nie lubię fpp na konsoli). Po tym artykule i obadaniu świetnych grafik i modeli zaczynam się zastanawiać nad kupnem pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ho, przy produkcji pracowalo sporo osob, nie sposob wymienic wszystkich. Jezeli chodzi o postacie, koncepty - Pawel Swiezak, John McCambridge, pewnie chlopaki od enviro rowniez czyli Michal Matczak oraz Maciek wojtala. Modele, textury i szadery postaci - Michal Przybinski aka Kubi z postu wyzej :), Gabriel Wigierski ( postacie/ bronie ), Bartek Bieluszko oraz Kamil Kozlowski ( postacie/ bronie ). Milo ze Bulletstormowe arty sie podobaja, btw mamy kilka otwartych pozycji jakby ktos byl zainteresowany zapraszam na strone. - Kamil

http://epicgames.com/careers/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gra do mnie zupelnie nie trafila, prymitywne postacie, co min "fuck this fuck that",plytka fabula, caly czas epatowanie wulgarnoscia i przemoca( nie mam nic przeciwko przemocy i bluzganiu ale jezeli jest to serwowane umiejetnie i z wyczuciem)

Ale graficzka, enviro bylo swietne dlatego popieram pomysl wrzucenia artworkow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty chyba tr3buh w jakiegos innego BS grales bo dla mnie gierka miala jedne z ciekawszych postaci i fabul ze wszystkich fpsow w 2011 roku. Co by nie mowic wciaz je pamientam w przeciwinstwie do reszy militarnej papki w jaka sie zlaly CoDBattelfieldKillzoneRessistace. I tylko szkoda ze tak marketing zawalil i BS2 raczej nie zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość fishinthewater

Dokładnie, jedna z lepszych gier jakie grałem w ubiegłym roku...hmm w sumie to tylko Rage'a mam jeszcze na półce ;p

Co nie zmienia faktu że grało się świetnie i pewnie kiedyś jeszcze z raz do niej siądę. Piękne arty, czekam aż coś więcej pokażecie na maksie co by można było powiększyć folder z inspiracjami.

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności