Skocz do zawartości

DRIMAGINE - Rekrutacja Wiosna 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota

W takim mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli ewentualnie ktoś zostanie przyjęty na rekrutacji Wiosennej a okaże się, że będzie jeszcze jedna rekrutacja z zajęciami zaczynającymi się na jesień, to może się przenieść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość ernestorafael

Droga Dorotko, nie otrzymasz odpowiedzi, bo tak to właśnie wygląda. Zadajesz pytanie i otrzymujesz zdawkową odpowiedź albo w ogóle.

 

"Pozdrawiamy i zapraszamy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monio [/b]Pełna profeska jak widze.

 

Mayamak[/b] Czy to ma być coś z serii, głupie pytania = głupie odpowiedzi?

 

Ciężko na dzień dzisiejszy odpowiedzieć na niektóre pytania.

To tak jakby znać kurs dolara czy złota lub akcji spółki giełdowej na rok czy 5 do przodu...

 

Szkoła zakłada oczywiście ciągły rozwój w czasie, bazując na swoich doświadczeniach, warunkach rynkowych , tendencjami na rynku edukacji w ogóle i jej prognozami i wskaźnikami na najbliższe lata i wyciąga wnioski.

 

Innymi słowy, planujemy stałą i regularną rekrutację na najbliższe lata.

 

 

Pozdrawiamy i zapraszamy

Edytowane przez Akademia DRIMAGINE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było poważne, bo kiedyś natknąłem się na informacje, że szkoła ma zamiar edukować w latach 2008-2013, dlatego pytam. Jeżeli wam ciężko na niektóre pytania odpowiedź, to nie odpowiadajcie wcale, skoro takimi słabymi tekstami sypiecie. Trudno było od razu tak odpowiedzieć jak post wyżej?

 

Pozdrawiam i zapraszam do pisania merytorycznych postów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytania odnośnie rekrutacji:

 

1) Jakiego typu prace wybrać do portfolio, skoro w 3d stawiałem dotychczas tylko pierwsze kroki i mam na koncie kilka tutoriali z mayi i z-brusha. Skończyłem natomiast grafikę na ASP i pracuje jako grafik 2d. mam rysunki i plakaty ze studiow, ale moge tez pokazac prace typu reklamy prasowe, okladki plytowe, logotypy, banery flashowe itp. czy tego typu rzeczy tez mam wrzucic do portfolio?

 

2) Czy istnieje mozliwość, ze nie uruchomicie szkolenia zaocznego na wiosnę bo np. nie zbierzecie dość osób? pytam z uwagi na opłate rekrutacyjną.

 

3) Domyślam się, ze sekretariat jest na szachowej -- w jakich godzinach można podrzucić materiały?

 

Dzięki z góry za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DavidLaser

 

Jeśli chodzi o twoje pytania:

 

1. Do portfolio wybierz swoje najlepsze prace. Z różnych dziedzin. Jeśli np. nie dysponujesz pracami 3D to wyślij swoją teczkę z rysunku, fotografii czy motion design. Szkoła nie stawia warunków typu : ktoś nie ma prac z 3D to nie zostanie przyjęty. Nie o to chodzi tutaj. Cenimy ludzi , którzy są uzdolnieni w różnych dziedzinach - zaowocuje to na pewno później szybszym rozwojem w samym środowisku 3D.

 

2. Istnieje taka możliwość , liczymy jednak na to, że szkolenia wystartują mimo trochę nietypowego terminu ( matury , egzaminy do szkół wyższych itp. wkrótce... )

 

3. Sama szkoła DRIMAGINE i sekretariat mieści się na

ulicy Szachowej 1, 04-894 Warszawa

tel: 022 512 8 444

http://www.drimagine.com

facebook.com/DRIMAGINE

 

Dokumenty można wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście do sekretariatu w godzinach 10.00 - 16.00

w weekendy od godziny 9.00.

 

 

Pozdrawiamy i zapraszamy

 

Zespół DRIMAGINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile maksymalnie przewidujecie przyjąć osób?

I czy dużo osób już się zgłosiło?

Pytam, ponieważ nie zdążę na rekrutacje wiosenną. A na tym forum już wspomnieliście że jak wiosenna dobrze pójdzie, to dalszych już nie będzie na ten rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gail A ile maksymalnie przewidujecie przyjąć osób?

 

minimalna liczba osób aby wystartował nowy rocznik to 20 osób.

 

I czy dużo osób już się zgłosiło?

 

Po takie informację zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z władzami szkoły.

Ja nie mam upoważnienia , żeby takie dane tutaj podawać na łamach forum niestety.

 

A na tym forum już wspomnieliście że jak wiosenna dobrze pójdzie, to dalszych już nie będzie na ten rok

Planujemy dalsze rekrutacje, jeszcze w tym roku. Dokładnych ich terminów jeszcze nie ustaliliśmy. Powiadomimy o tym na naszej stronie www jak terminy będą oficjalnie potwierdzone.

 

Pozdrawiamy i zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość etrusek

pytanie do Akademia DRIMAGINE

jestem osobą króra nie zna się na malarstwie, grafice (totalnie zielony). moim hobby jest grafika, a że w pracy mam AUTOCAD'a to na nim sobie tworze. czy jest sens i czy się odnajdę u was. nie chce pracować w tym zawodzie, ale jak pewnie ci starsi wiedzą, hobby to często rzecz której poświęca się najwięcej czasu i dużo pieniędzy. pracę mam więc pieniądze są. chcę się nauczyć robienia grafiki dla siebie i temu się poświęcam. innych forumowiczów też pytam o zdanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etrusek

Jeśli Cię pasjonuje grafika 3D , chcesz się jej nauczyć a masz doświadczenie w Autocad to tylko może pomóc rozwinąć skrzydła.

 

Studia u nas to na pewno dobra zabawa ale i wiele wyrzeczeń i ciężka praca , żeby z tych studiów potem coś wynieść dla siebie i z kierunku / przedmiotu , który Cie zainteresuje.

 

Jest ich tu sporo , zwłaszcza od 2 semestru gdzie wchodzą już konkretne specjalizacje.

 

Warto o tym pamietać , żeby później nie było niespodzianek czy rozczarowania , zmęczenia...

 

 

Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie

 

Zespół DRIMAGINE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności