Skocz do zawartości

scena3d:ujezdzic kobiete


Gość raminez

Rekomendowane odpowiedzi

Gość raminez

moj nowy model ( rower 3d studio max ...model kobiety Poser 5 )

projekt ma przedstawiac Modern Gallery ...i chce utworzyc kompozycje strikte gellery ...

Pytanie : jak zrobic podswietl;ana podloge w kratke ( czarno czerwona...

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość raminez

dzieki wiesz niebywam na dyskotekach ale widzialem w telewizji techno party czy cos takiego ...i wlasnie taka podloga do tanczenia..dzieki sprobuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

mama jeszcze pare innych pomyslow tylko ja mam jedyny problem stworze model ...pomysl ...ale wykonczenie mnie wykancza:) ...tekstury otoczenie ...itd ..taj jak w City 310 niemoge stworzyc piepszonej zimy ...itd...dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiesz to wszystko wyglada tak troszeczke futurystycznie ...dzieki za uwage przyjmuje ja ...niewiem czy wiesz ale w Anglii jest pelno takich rowerow tzw.starych BMX...terenowych (wyczynowych) i one sa takie toszeczke niesymetryczne...dzieki nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o.O

 

 

:|

 

:|

 

Eh, ładne wykonanie, kierownica zaduża, ciekawy pomysł.

 

Mysle jednak, że to facet powinien tam być .. zwłaszcza jeśli chodzi o kierownice...

 

Edit:

 

Z anatomii to brakuje jej żeber i sądze, że przy takim układzie rąk to ścięgna by się bardziej odznaczały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuu lalala - ty perwerze ;) - nice very - cos z pomyslem w koncu (jakiby on nie byl - mnie sie podoba)

 

tylko ze rower taki ten teges (kierownica - juz wiesz) i w ogole malo szczegolow

inna sprawa - ja bym ta kobieta bardziej umocowal do tego bicykla - czyli stopy jakos tam plynnie przechodza w piaste itd itp. - ale to tylko moje wyobrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raminez tytuł tego wątku jak najbardziej pasuje ;)

co do pracki nie podobają mi się tylko ramiona a w zasadzie to pod pachami łączenie rąk z resztą korpusu - nawet sprawdziłem przed lusterkiem i jest z deka inaczej :) (no chyba że jestem anatomicznym wyjątkiem ) cała reszta omijając to co zauważyli poprzednicy jest zaje....fajna ;)

gratki za prackę

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Perwersynie :) :D Ale całkiem fajnie mimo wszystko :) Trąci nieco chorobą psychiczną, ale podejście do tematu fajne.. jak już powiedziałem perwersyjnie - może też w związku z watkiem wymyslimy pozycję 'na rowerek' ;) :D

 

Co do modelu kobiety - czeka CIę przesuwanie kilku vertexów ;) Nie będę Ci pisał których, bo przecież każdy to zauważy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła sieczka... jakbym zobaczył kogoś jadącego na takim rowerze to chyba by mnie zamurowało... :)

Z tą podłogą to mam jeszcze dwa inne pomysły... dużo prostsze w wykonaniu...

1. Dajesz te panele, teksturujesz je na dwa kolory, włączasz samoświecenie itp. No i do każdego przypinasz area light w odpowiednim kolorze...

2. Tak samo jak wyżej, ale pod panelami umieszczasz jedno światło spot z projektorem w szachownicę żeby świeciło tak w kratę...

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzieki za posty - przemyslalem wszystkie za i przeciw ...w koncu jest to dzial works in progress ...czyli jeszcze w pracy ...mysle ze bedzie ona w sali strikte techno ...podciagne pare detali i dodam szczegolow ..jakies pasy ..liny itp...

pozfro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Raffaello

Dość orginalne. Ale ta kierownica z ogromniastymi leflektorami nie pasuje do całości a głównie do "ramy tego jednośladu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

piprawilem kierownice ...podloga troszeczke inna ..ale i tak niemoge poradzic sobie z efektem podswietlanej...pomysl kolegi z SSS niedziala..(moze ja cos psuje)..

mam zamiar zrobic z tego pokoj zamkniety ..niczym sala w galerii ...nastepne sa juz w przygotowaniu modele rowniez prowokujace...pozdr..

prosze o porady z podloga niedaje mi ona spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

lubie orginalnosc ...moze troszeczke perwersji ....cos co zaskakuje i ???jednych obrzydza drugich zachwyca...sam na plecach mam tatuaz GIGERA (na calych plecach ...szkoda ze niemoge sie pochwalic wszystkim to mistrzowska praca biomechanizmu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

do slow pana M@TI

".....Stworzyć taki akt, by podniecał kobietę, nie gorszył dziecka, a zaspokajał mężczyznę. ....."

".....Stwarzam takie akty aby zdegustowalo kobiete , skrzywdzilo umyslowo dziecko oraz przerazilo meszczyzne"....:)

tak naprawde to chce zaskoczyc widza moze jest to prowokacyjny perwerysjny akt ...ale taka mam wizje...

NARA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiesz nie jest na super glue .... ale jak chcesz sie doszukiwac realizmu w futurystyce to chyba jej nieznajdziesz:)

 

ale lubie takie uwagi ...ale masz poczesci racje bo chce je zwiazac pasami...:|)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raminez... dałem Ci dwa sposoby na rozwiązanie probelmu podłogi...

Pierwszy jest cieższy (dłużej się liczy) i polega na zastosowaniu szeregu świateł area...

Drugi jest prostszy... polega na zastosowaniu jednego światła jako projektora...

Proszę złap mnie na gg w razie wątpliwości... pisz śmiało - odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

wiesz Sanserif ...wychodze z zalozenia ze dobra praca to TEAM czyli gropa ...jeden ma pomysl i ksztaltuje tresc pomyslu ..drugi doklada szczegolow ...czeci dopracowuje tekstory ...nastepny swiatlo i otoczenie ...a wiesz zdaczego tak mysle poniewaz kazdy z tych ludzi jest w swoim fachu , ze tak zekne fachowcem ...a czasami spotyka sie dobrego kolesia ktory stworzy dobryklimat ale scena jest do bani i modele niezbyt dopracowane ...drugi stworzy przepiekny model ale co z tego jak otoczenie swiatlo przedstawia totalna kiche ktorej brakuje klimatu ..wiesz znam aludzi ktorzy wiedza wszysto na wysokim poziomie ...nawet w zespolaxh rokowych czy jazzowych ,blusowych symfoniach orkiestrach jest TEAM ...dlatego tworza zajebista calosc ...niema czlowieka ktory gra na 5 instrumentach zajebiscie ...i poto jest forum zeby kazy wspieral innego pomoca bo kazy jest ( powinien ) byc dobry z jednego tematu i wiesz co by sie tu dzialo ????byloby kupe naprawde zajebistych grafik,,

nara

jak masz pomysl to go przeslij dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powoli zaczynam zgadzac sie z tym co napisal KoMic...

im dalej w las tym coraz bardziej nie wiem o co tu chodzi i przestaje mnie to zaskakiwac / szokowac a to chyba miales w planie. Imo, narobiles tego wszystkiego ze niewiadomo na co mam patrzec.:/

 

Mimo wszystko, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat coś takiego totalnie nie kręci, nie w moim guście i w ogóle... Ale fakt ze pomysł bardzo originalny, wykonany przyzwoicie. Jest jeszcze sporo rzeczy które można by dopracować(mnie najbardziej razi kompozycja, ale to akurat chyba zamierzone), ale to w końcu WiP. Wiadomo że nie można każdemu dogodzić, jednym sie spodoba innym nie. W każdym razie pracuj dalej :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

i tak mysle wiesz mnie np: prace typu fita panda (katalogowe ustawienia samochodu ....podpatrzone od fotografow i szpecow reklamowych..)czy domek w lesie prosty temat wystarczy przeczytac pare ksiazek poczytaj mi mamo i pomysl sie sam taki narodzi)...to tak jakby grac weselne piosenki ...proste i dla prostakow...

dzieki a ja zapytalem sie o swiecoca podloge a nie czy sie komus podoba czy nie tak ja to powiedzial Valtanis niemozna trafic w gusta wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technika: daj material z sefillumination i reflectem na postawe. pod podstawa umiesc lampe tak by swiecila w gore na postac/obiekt a w jej wlasciwasciach zrob exclude podstawy.

 

kompozycja: zrezygnuj z dodatkowych elementow w tle albo tak oswietl scene by tlo nie konkurowalo z glownym `aktorem`

 

estetyka: to jest dzial wip wiec dyskusji na ten temat nie unikniesz. mysle ze tez powinienies duzo ogladac np fotografii artystycznej bo sam przekaz intelektualny bez atrakcyjnej formy wizualnej nie wystarczy. chcociaz moze do csw w warszawie byloby w sam raz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

dzieki wiesz probowalem ze swiatlem podpodloga typu spot dalalem taka mape jaka ma na podlodze zaznaczalem obcje rectangle ....itd podloga nieswiecila ale zato wszystlkie elementy wraz ze scianami byly oteksturowane (podswietlone) moja mapa ktora miala dac mi podswietlamna podloge ...niewiem co jest nie tak????? rozmawialem juz z Kris_R i niewiem co robie kompozycje poprawilem zobaczysz w nastepnym rendeze ...swiatlo rowniez lecz z podlogi to ja chyba zrezygnuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

Poprawilem ( chyba???)

kompozycje sceny ... wystawilem na pierwszy plan bohatera nr 1 i

 

swiatlo zaryzykowalem z takim odcieniem niebieskiego ...cos w rodzaju uspionego muzeum noca...podloga nieswieci si e bo ...niewychodzi mi chociaz chcialem ..ale trudno ....

 

czekam na posty

dzikei

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kilka rzeczy, które można łatwo poprawić by pracka była lepsza...

po pierwsze ta kratownica... niby miała być podłogą, a pod rowerem pojawia się podest, który odczytuje się jak dziura, bo ma taki sam odcień jak tło.

po grugie głowa tej laski uciekła za mocno... nie wiedać prawie że ma to w ustach... znajdź lepszy kąt kamery.. jest ku lepszemu. Moim zdanie kolorystyka leży i kwiczy... kadr się robi zaśmiecony... na początku, gdy był tylko rower lepeij to się czytało... teraz uwaga ucieka od kobitki... pomimo światła... ale jak pokombinujesz to daradę.. tylko nie zapomnij że to ten rower to punky kulninacyjny i centrum uwagi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość raminez

poprawilem tekstury..moze???

dodalem swiatlo z roznymi kolorkami ..ale mysle ze sa one na tyle delikatne ze niezaklucaja odbioru?????

 

jezeli sa niepotrzebne poprawie ??

dzieki za posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności