Skocz do zawartości

Nowy Photoshop i edycja wideo


adek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Załoga od PS powinna się skupić na usprawnianiu funkcji związanych z edycją zdjęć, malowaniem, teksturowaniem i webdesignem. Od tego głównie jest PS w moim przekonaniu. Myślę, że edycja wideo to niestety zbędny duperel, są od tego inne programy. Już od jakiegoś czasu ładują do PSa co się da. To nie jest dobre zjawisko moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jakby takie funkcjonalnosci dodawali jako moduly ktore mozna ale nie trzeba instalowac, bo prawde mowiac kto sklada wideo w photoshopie? Jak ktos to robi profesjonalnie to ma inny soft do tego a jak ktos robi smieszne filmiki ze studniowki to wystarczy mu to co juz jest w systemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co za problem juz teraz przepuscic film przez PS-a wystarczuy wszystkie klatki poddac danej akcje i pozniej na nowo poskladac..podobnie experymentowalem w LightRoomie mogli by zrobic jakas integracje cos na zasadzie mini BRIDGE w PS ...i dodawac np. efekty z PS-a do filmu.. moze o taki zamysł chodzi a w celach promocyjnych mowi sie ogolnikowo o filmie w PS zeby w sieci zagrzmiało :]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie szybsze niz jest teraz to ok - bo na razie to kilka literek z bevelem Photoshop mieli jakby conajmniej mial jakis wielomilionowy obiekt to przerobienia. Nie wiem jak inni ale ja uzylem 3D w photoshopie zaledwie kilka razy (a pracuje na nim codziennie i to moj glowny soft. Zeby nie bylo ze odpalilem go tez kilka razy :D) i bylo to glownie do szybkich 3d literek. Raz szybko chcialem na puszke wrzucic teksturke ale w koncu zrobilem to w illustratorze :D Niech sobie sa nowe opcje ale niech sa przydatne, niech sa zoptymalizowane zeby to smigalo ladnie a nie takie jakies dodawanie byle bylo. Obecna wydajnosc 3D w photoshopie jest wedlug mnie tragiczna - zobaczymy to cs6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności