Skocz do zawartości

Chc.41: Neuroshima by Urbanboogie


Urbanboogie

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem żeby obrazek czytał się trochę jak kadr wycięty z jakiejś dłuższej historii. Nie chcę więcej werbalizować tego co już zwizualizowane ;)

 

 

Finish:

 

neurochc2.png

 

WIĘKSZA WERSJA

 

 

Miniatura do sondy:

 

miniaturaf.png

 

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

 

.

.

 

 

Ja też dołączam, trochę już pomaziałem, ale gdzies w miedzyczasie pogubilem perspektywe i strasznie sie mecze z kolorami, ale bede nad tym pracowal jesli czas pozwoli

 

neuro1.jpg

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzieki za komentarze, najbardziej mnie martwi to o czym pisze yarosh, bede jeszcze musial jakos to ograc. Na razie oczyscilem i zblokowalem główne ksztalty i swiatlo, kilka elementow jeszcze musze poprawic i dodac detal, troche to wszystko upostapokaliptycznić :) moze przybrudze teksturami, zobaczymy. Nie wiem tez jeszcze do konca co zrobię z niebem bo mam kilka koncepcji, kompozycja pewnie zadecyduje którą wybiorę. Niestety na przyszly tydzien mam zaplanowane duuze tlumaczenie, wiec mozliwe ze prace bede musial skonczyc poza czelendzem, bo sporo jest jeszcze do zrobienia

 

neuro2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traz jest o wiele lepiej jeszcze podłoże jak fajnie wydumasz jakies płyty spekane i poprzesuwane itpa + trawa pustynna (zróżnicowanie koloru) to bedzie w ogóle super, noi ofc powiginać blachę na dachu budyneczek w ogóle może nawet rozpierdzielić (np. jakies drzewo w środku albo coś)

zastanowiłbym się nad tą dziurą w prawym uchu (rozcięcie za wężem) bo troche przez to się odrywa za bardzo,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś przeżytek jest z tymi finalnymi rozdzielczościami i podawaniem linków do większej wersji skoro forum przystosowane jest do automatycznego skalowania i powiększania obrazków. Moim zdaniem ta stara zasada regulaminu powinna być wykreślona lub zmodyfikowana.

 

Co do pracy - bardzo fajne światło, kolorki i plastusiowy potwór. Moim zdaniem brakuje jakiegoś post apokaliptycznego małego elementu na pierwszym planie w rogu gdzie są te chaszcze (może coś mniej lub więcej oklepanego jak czaszka, puszka po coli lub zdewastowana materiałowa lalka) - coś co jednocześnie zbytnio się nie wybije ale nada lepszy klimat, wzbogaci detal itp itd :)

Jak dla mnie na razie najlepsza praca z tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już owa linka pod obrazkiem, ale tych linków nigdy nikt nie widzi! ;P chociaż zbyt dużo detalu do podziwiania to tam nie ma... na potrzeby pierwszego postu chyba troche zmniejszę. Zaszło bardzo długoo, bo pracuję malo efektywnie ;) Teraz planuje wziac sie powaznie za warsztat..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko pracka, można by było trochę ten cień zróżnicować, bo wszędzie wydaje się być taki sam. W miejscach bardziej oddalonych od obiektu można go zblurować na krawędziach. Bardziej oddalone cienie też można "złagodzić". Te zaciemnione miejsca na poddaszu, też można zmiękczyć. Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki chlopaki :)

 

adamczykarts - dobry argument :)

 

resh - bardzo sluszne uwagi co do cieni, zwalszacza blur - zupelnie to przeoczylem; ale musialbym troche postudiowac cienie zeby to wszystko popoprawiać, niestety nie mam już czasu ani specjalnie możliwości żeby to zrobić przed zakonczeniem czelędża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności