Skocz do zawartości

Spora kuchnia.


Bohomaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 36
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy sufit masz w takim kolorze czy ty podłoga na niego tak sleicznie rzutuje, jesli to drugie to materiał podłogi wsadź w vrayoverride mtl bedziesz mógł panowac nad kolorystyka jaką rzutuje podłoga na reszte pomieszczenia http://www.spot3d.com/vray/help/150SP1/examples_vray_overridemtl.htm .Dodałbym jakis kontrast czegos brakuje w tym pomieszczeniu jesli chodzi o kolorystyke za bardzo jednolite barwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki shadowsexpe. Zastawałem się do waszych rad, częściowo ;)

 

Czy tyle kolorów wystarczy shadowsexpe ? Czy bump nie jest teraz zbyt słaby Bartosz ?

 

Przerzuciłem się na wieczorną wersję

 

 

 

A co myśli reszta odwiedzających ?

Edytowane przez Bohomaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie teraz wygląda :)

Chociaż dalej brakuje detali - kran przy zlewie? Jakaś obciekaczka z talerzami. Jakieś przyprawy, podwieszone przybory kuchenne, może kwiatek/wazon na stole.

 

Tak swoją drogą, to ta cała blacha musi być strasznie droga :D

Powodzenia, bo render super!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dywan to MultiScatter na czamfer boksie a scatterowana geometria to 4 rodzaje Line.

 

Brakuje detali bo chciałem najpierw poprawić to co się nie podobało i tylko na tyle starczyło mi czasu.

 

Tak to coś w rodzaju wyspy i nie może być wyżej bo wtedy stół będzie za wysoko.

 

Jutro postaram się wrzucić uzupełnioną wersję. Dzięki za dobre słowa. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie wiem do czego koledzy sie czepiają jak by wszytkie ujecia były robione z pozycji stojacej to byśmy padli z nudy Bohomaz nie robi tego dla klienta któremu trzeba zademonstrowac widok jak najbardziej zblizony do jego własnych walorów fizycznych. A naprawde wiele swietnych i klasycznych wizek jest robionych nie dosć ze z pod stołu to jeszcze z przekrzywiona kamerą polecam przejrzec katalogi evera . Bohomaz to ma byc twoja wizja tego pomieszczenie a nie nasza takze trzymaj sie własnych pomysłow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaję, że nie jest jakoś super nisko. Robi się taki z kamerą na wysokości około 170cm i centralnie na środku pomieszczenia. Ten pewnie będzie się podobał większej liczbie osób ale właśnie wg mnie jest trochę nudny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jęsli tego nie robisz dla klienta któremu robisz projekt to kamera moze byc gdzie chcesz jak ze zdjeciami mozezsz sobie leżec na podłoze albo byc przyklejony do sufitu. Czasami na forum nalezy zlekcewazyc pewne komentarze bo dokładnie kazda praca by wygladała tak samo. A tak od czasu do czasu cos przykuje nasz wzrok ;)

Edytowane przez shadowsexpe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna wyglądać ok. W sumie nie ma się do czego przyczepić, ale brakuje charakterystycznych obiektów. Kwiatek jest, ale skromny i nie 'robi efektu'. Brakuje innych elementów jak jakieś warzywo, owoc itp. Dywan mi się podoba. Trochę zróżnicowałbym oświetlenie, może jakieś chłodniejsze świetlówki. Bardzo ładny chrom na szafkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednozbiegowa perspektywa jest generalnie nudna (i trudna do zakomponowania). Inny kadr (popracuj nad kompozycją też obrazka - warto poczytać co nieco o tym - w necie jest pełno informacji) i powinno być lepiej. Wiem że piszę ogólniki, ale warsztat masz dobry i tej pracy nie pomoże "dodaj paprykę" czy inne "wypełniacze", tylko moim zdaniem właśnie kompozycja i kadrowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohomaz: Oświetlenie w obydwu scenach: dziennej i wieczornej jest... jest podobne. Kolor światła wogóle sie nie zmienia. Zmienia się jedynie kierunek światła. Spróbowałbym pokombinować ze światłem dziennym, delikatnie błękitu dodać, ożywić troszeczkę paletę barw w wizce. Nie bój się kolorów:) Kibicuję, bo od poczatku podglądam wątek.

Pozdrawiam.

Ciastuch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyspoa nadal przepalona, to co sie dzieje z oswietleniem to jest cos nie halocienie łagodne a przepalenie ci powstaje na wyspie, do nocnego przydałoby sie jakies ciepłe swiatło oswietlenia i jak dla mnie troche za mało jest obic materiał podłogi mógłby mić jakis połyska a nie total mat szafki tak samo. Swiatło w nocnym tęż jakos dziwnie to wyglada brakuje mi tego czegos z cezgo to swiatło pada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności