Skocz do zawartości

Misio dres WIP


max_1989

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Od dawna nie gościłem w tym dziale, dzisiaj mnie skłoniła do tego jedna z prac na uczelnie jaką wykonuje w tym semestrze. Będzie to krótka animacja o misiu i jego dwóch kumplach, w trójkę będą odgrywać krótkie sceny w teatrze jako ...

 

Poniżej pierwszy testowy render głównej postaci.

 

Pozdrawiam,

Artur

 

misiob.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Pozdrawiam,

Artur

Edytowane przez max_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzięki Panowie za odpowiedzi :).

 

wingcuteangel - dzięki postaram się podtrzymać zainteresowanie :).

Xiz0r - dzięki za miłe słowa, postaram się nie zawieść.

plasti - dzięki, futro będzie :). jednak zobaczymy jak to wyjdzie finalnie, jest duże prawdopodobieństwo na realne przeliczenie późniejszych animacji z dużym detalem, więc póki co powiedzmy, że ograniczeń nie ma :).

 

a skoro już odpisuje to i wrzucę postęp nad misiem. Obecnie pracuje sobie nad eleganckimi mokasynami z białej skóry. Wkrótce więcej detalu, również na reszcie. Kolejnym krokiem mapowanie ... zbrush i komplet tekstur. Mam piękny plan aby to zrobić w tym tygodniu, aby następny poświęcić na rig.

 

misio5.th.jpg

 

Ciekaw jestem co myślicie, co byście dodali? Jest to właściwie mój pierwszy design postaci, czasu niewiele - a pozostały jeszcze dwie postacie główne + pewne poboczne, tylko zarysy. Chciałbym do trzech miesięcy zamknąć cały projekt, pracy wiele a każdy sensowny komentarz jest tu w stanie pomóc :).

Edytowane przez max_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubuś Puchatek Gone Baaad! Dodałbym łańcuch na kark (gruby z ogrodzenia), dziarę na szyję, zegarek sportowy elektorniczny, kolczyk w ucho, kaptur do bluzy (bluza ze "znanym" logotypem, "Pumax" na przykład), okulary przyciemniane, fajkę w gembę jak już wczesniej pokazałeś - opcji jest dużo.

 

Dresów są rożne rodzaje, "elegancik" wyżelowany, albo "twardziel" ogolony na przysłowiową pałę. Z misiem ciężko będzie coś takiego zrobić, można by go owłosić na ramionach i na klacie (rozciągnięta koszulka wyłażące spod niej owłosienie), dodać pot na koszulce, będzie bardziej męsko.

Edytowane przez Pawlito
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kosi, muszę jeszcze kilka słów powiedzieć o samym charakterze postaci. Atrybuty dresiwa które podałeś będą przydatne ale w opcji jego kolegów - chamów. Sam niedźwiadek będzie takim dresem trochę z przypadku, tak jak ten przyjazny rekin z "Gdzie jest Nemo". W jego charakterze trzeba pokazać, że stara się odejść od pierwotnych założeń religii osiedlowej. Na tle kolegów, ma być tym inteligentnym, który stara się być elegancki no ale nie wychodzi, a przez starania tworzy się coś śmiesznego jak białe mokasyny na spektaklu :).

 

Jeszcze raz dzięki za ciekawe opcje kosi, na pewno część z nich wykorzystam :).

Edytowane przez max_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli intelektualista, to okulary, "prawdziwy" dres nigdy się tym nie zhańbi ;] Może smutny wyraz twarzy byłby odpowiedni, pokazujący zmartwienie nad losem jego przygłupich kolegów i przy okazji swoim , oni z kolei mogą być uśmiechnięci, zadowoleni z siebie. A taką próbę nieudolnego odejścia od kultu dresa mogłaby być np. elegancka marynarka nałożona na bluzę z kapturem.

 

Aha, jeszcze przypomniały mi się trzy atrybuty "pięknego kawalera", a są to skóra, fura i fryzura/komóra, więc jak widzisz możliwości jest wiele.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka max :) Mała sugestia z mojej strony - przesunąłbym nieco uszy w stronę czoła, sprawiałoby to lepsze wrażenie wizualne IMO.

 

Ps. Czekam na dalszy postęp nad pracką, bo zapowiada się fajnie. Pozdr. ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie,

 

Działam nieustannie, mając czasu niewiele, staram się ogarnąć całą scenę i tak się to przedstawia na chwilę obecną.

 

18665620.th.jpg

 

viewportv.th.jpg

 

test1at.th.jpg

 

Dzięki za komentarze i uwagi to naprawdę pomaga i zachęca do dalszej pracy ! :). Sporo dobrych pomysłów z Twojej strony Kosi przyleciało, odwdzięczam się tym czym mogę, czyli Rep+. Kojott, stestuje jutro z uszami i się zobaczy która wersja będzie lepsza.

 

Jeszcze raz dzięki za pomysły, dobre słowo iiii czekam na dalsze komentarze z uwagami. Termin króciutki plan taki aby skończyć do końca czerwca, chociażby kilkunasto sekundową animacje.

 

Artur.

Edytowane przez max_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna stylistyka, jest schludnie i z temperamentem; jeśli ma być troszeczkę retro dodałbym gdzieś grzebyk za paskiem i może przenośne radyjko tranzystorowe. Ponieważ jednak nie znam scenariusza, mogę zupełnie nie trafić z sugestiami.

 

Powodzenia!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam próbny render, nadal bez tekstur, futerek ... Ciekaw jednak jestem co myślicie o samym oświetleniu?

Co do samej koncepcji, wszystkie postacie poboczne tj. te poza trójką głównych bohaterów będą miały czarne tekstury, w momencie interakcji z zuchami będą jednak przekształcać się w postacie z kolorem.

 

Jako ciekawostkę dodam, że będą podłożone dialogi jakie nagram ze znajomymi - miejmy nadzieję, że nie zepsuje to całego efektu.

 

 

23tgxao.jpg

 

iii taka postać zrobiona na szybko wczoraj wieczorem. in progress

baty.th.jpg

 

 

mookie - Dzięki mookie, z radyjkiem niestety nie bardzo przejdzie, to będzie właściwie jedyne ujęcie i ciężko bedzię tutaj upchać jeszcze ten element :). ale pomysł do wykorzystania na przyszłość, z kolei z grzebykiem myślę, że wykorzystam, także dzięki :).

Edytowane przez max_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności