Skocz do zawartości

tomjacki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmmm no tragedii nie ma :) jeżeli to są Twoje początki to jest nawet nieźle... tylko trochę szaro buro i ponuro.. jeśli chodzi o kolory, szary też może być ciekawy... (przykładem jest to forum)... daj się ponieść fantazji... a nie... że szare kwadraty...;) tzn. prostokąty...

 

od strony użyteczności jest całkiem spoko, krótki tekst, obrazek, menu... wszystko na swoim miejscu.. linki nie działają więc więcej napisać nie mogę... może jeszcze, że po kliknięciu na strzałkę, mógłoby to trochę szybciej jeździć... bo nie czuję, że mam nad tym kontrolę.. :)

 

w samym logo dałbym trochę oddechu... dla tekstu... bo siedzi tam taki klaustrofobiczny trochę... i może jakaś ciekawsza czcionka...

 

... i to w sumie tyle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie spodziewałem się aż tak negatywnych opinii.. strona w założeniu miała być prosta, prosiłbym w takim razie o jakieś konstruktywne wypowiedzi i jakieś merytoryczne wskazówki z których mógłbym coś wywnioskować. W skrócie co zrobić, żeby było lepiej. Zaznaczam, że strona jest tylko i wyłącznie zarysem przyszłej strony, a została chyba potraktowana jako gotowy efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak na szybkiego:

- szaro buro i ponuro to pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy... nic nie przyciąga uwagi... jakoś tak nijako.

- z jednej strony dużo wolnych przestrzeni i nie wykorzystanego miejsca z drugiej tekst contentu na przykład gniecie się jak w konserwie

- co do kodu... nie rozumiem dlaczego wszystko (łącznie z menu i footerem) listujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Projekt generalnie mi się podoba. Jest prosto, do rzeczy, czuć siatkę. Daleko od ideału, ale uderza w przyjazne mi estetycznie obszary. Deseń w tle możesz wymienić, czy nie pochodzi on z Mac OS Lion? Poza tym zbyt długo się ładuje (tło). Za dużo waży. Kropka. Możesz przyśpieszyć przewijanie slajdów. Zdają się przesuwać trochę zbyt leniwie. Jeżeli chodzi o kod to niestety jest słabo. Strefa treści ("content") ma zablokowaną wysokość, powinna się rozciągać w zależności od ilości tekstu (obrazków, list, etc.). Rozumiem, że masz tam zamiar zamieścić krótką notatkę o sobie jednak jest to niedopuszczalne jeżeli piszesz kod dla kogoś innego. Nadużywasz elementów

, polegasz w dużej mierze na identyfikatorach (co prawda w projekcie tej skali ma to średnie znaczenie w nieco większych to byłby strzał w stopę). Poczytaj sobie o tagach w HTMLu: http://html5doctor.com/

 

Pozdrawiam,

 

Artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności