Skocz do zawartości

wektor - wnętrze fiata (chyba Punto)


leander

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

FotoAs: najpierw obrys fotki, potem wypelnienie kolorem i zabawa gradientami. Nic specjalnego, ale zajmuje duzo czasu jak ktos nie ma wprawy. We flashu trzeba duzo skakac miedzy warstwami ale edycja krzywych jest znacznie wygodniejsza (dla mnie) niz w illustratorze czy Corelu. Łapiesz za linie, a nie za punkty kontrolne krzywych Baziera (chociaz tak tez sie da). Od flasha MX pojawila sie tez znacznie lepsza obsluga color pickera co ulatwia zabawe z dostosowywaniem gradientow (w poprzednich wersjach nie mozna bylo pobrac koloru z fotki i koloru skladowego innego gradientu)

 

dr Ug: wektor w akcji juz jest od wczoraj, bo to tylko stopniowe objawianie sie obiektu od linii po zalewanie obiektow kolorem. Kierownica nawet daje sie lekko obracac bez specjalnego zgrzytu. Wrzuce linka jak troche poprawie w poniedzialek, bo dzis juz nie mam sily a bez dyndajacego breloczka nie moge przeciez :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SURE..:)..feks leander...tak myslalem ze metoda nie musi byc technicznie skomplikowana, liczy ie pracowitosc i zmysl :)...

dodalbym w jednym miejscu wiecej detali,..tak dla skupienia uwagi

np w kierownicy ?? narysowac szwy..REDO pewnie juz by sobie z tym poradzil w try mi ga..ehh Chodzi mi o efekt,..a raczej efekciarstwo..tutaj wszystko jest takie samo

a fajnie by bylo zrobic gdzies pierwszy plan przez dodanie pewnych smaczkow w postaci kilku detali :)

sure ??

moze nie sure:(

sam nie wiem..jest cacy :)

 

FotoAs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochany zero :) Jak widzisz Leander ma pod nickiem napisane Web Art Moderator :) I to nie jest tak dla żartu! :) hihi

Duże brawa stary pryku.. :) Pracka wysmaczona i bardzo mi się podoba...

Tylko jak wyżej było powiedziane, te prostokątne przyciski po obu stronach trochę rażą... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotoas: detale najprawdopodobniej jeszcze dojdą, więc może nawet dobrze, że na razie nic się nie wyróżnia. Dojdzie jakis notes na półce, wisząca maskotka, kilka elementów z obecnych się wyróżni. To będą elementy interaktywne na stronie, linki do konkretnych działów.

 

Ogólnie ów znajomy prowadzi jednoosobową firmę kurierską i 3/4 życia spędza w samochodzie i taki sobie wymyslil pomysl na strone. To też nie będzie strona ofertowa jego firmy, tylko same relacje z podrozy, zdjecia, moze jakies opowiadania.

 

zero: dzieki :) a w jakim programie pracujesz?

 

Kris_R: ostatnio zapewne przez przypadek dostalem awans na 2D moderator, wiec trudno sie dziwic zero, ze nie przywiazuje wagi do tytułów ;) Te prostokatne usune jesli wlasciciel samochodu pozwoli :)

 

nikt nie prosi o zblizenie, wiec wrzucam

fiat-detail.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym sie raczej przyczepil do prostokacikow, tak sie z nikad pojawiaja po bokach, nie pasuja ksztaltem i kolorem ( szczegolnie te po lewej ). a ogolnie sweet, sweet

To są chyba takie ulotki z paniami;) a co do pracki to chyba nie muszę mówić bo inny już powiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pawel: tak, to jakies przepustki na autostrady. Wlasciwie mam wrazenie ze on ciagle ma wakacje bo po calej europie jezdzi swoim tuningowanym Seicento :) Fajna praca... jak ktos lubi jezdzic.

 

drUg: hehe, zaproponuje oddzielny dzial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności