Skocz do zawartości

Wiz : Projekt szafki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,to moja pierwsza praca w Finished Works.

Mam nadzieje ze sie przyjmie i nie zakloci poziomu Galerii.

Komentarze mile widziane,serdecznie pozdrawiam!

3dmax/Vray/Photoshop.

portend.jpg

szafkawieczorw2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wszystko fajnie. Ja osobiście przyczepiłbym się do kolorystyki i do ujęć - nie prezentują mebla tak jak trza :) Również wydaje mi się że punktowe światło nad leżanką będzie raziło delikwenta, jestem nieomal pewny. Materiał poduszek zrobiłbym dla kontrastu matowy, może włochaty lekko, tak to wszystko się błyszczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najważniejsze to pokazuj produkt który chcesz zaprezentować, a nie podłogę i ściany jak w dwóch pierwszych ujęciach, wyprostuj kadry:) wieczorne dużo za ciemne ujęcie.

 

projekt, model i materiały wydają się być serio fajne, więc dopracuj oświetlenie i kadry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2 pierwszych ujęciach szafka zajmuje jakieś 25% obrazka. Poza tym kadry jakieś takie wrażenie pustki i sterylności sprawiają.

Projekt jest super, tylko za bardzo nie jest pokazany. Ja bym chciał troszkę więcej detali zobaczyć, a nie mogę. Bo albo za małe na obrazku albo jakieś dziwne trudne do umiejscowienia kąty. To ujęcie ze światłami (w środku na drugim obrazku) nic nie wnosi - może poza lens flarą. Po co robić ujęcie oślepiających reflektorków?

Zresztą takie lens flary chyba nie powinny być takie ostre, btw. Takie idealnie jak brzytwa ostre to na Amidze popularne były:)

No i za ciemne ujęcie nocne jak ktoś wspomniał. Chyba za małe odbicia GI jak dla mnie. Znaczy GI w stosunku do direct lightów za słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Czesc,dzieki wszystkim za szczere opinie i ciekawe sugestie!

Lucek : Dzieki!Jest w stuprocentach moj,bazowany na moim poczuciu wygody :) .

Logos : Dzieki za opinie,masz w zupelnosci racje-paski sa tu niepotrzebne :) .Tak wrzucam ponizej ,btw. nie jestem pewien czy nie powinny wyladowac w WIP'ie..

Xiz0r :Odrzucilem wieczorna wersje,narazie nie potrafie wydobyc ciekawego i przytulnego klimatu jaki zwykle jest wieczorem ,zamieszczam wiec wyprostowane kadry .

MPająk : Kolorystyka nie jest oryginalna , ale opieralem ja o palete znanym nam wszystkim gum balonowych , haha . Wiem , to nie brzmi dobrze :) .

gutekfiutek : Dzieki za opinie !

wipek4kopia.jpg

wipek4kopiakopia.jpg

Edytowane przez rzubr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności