Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako ze siedze aktualnie na l4 to postanowilem ze machne w ramach relaksu cos w zbrushu, wypadlo na starca. Zobaczymy czy uda mi sie go dokonczyc :)

pzdr.

 

oldmang.jpg

oldman2.jpg

Edytowane przez odnetniN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dla mnie to model wciąż nie gra. Za szeroko ramiona, wyglądają jak wyciągnięte ze stawów. Nogi za długie i bezkształtne. Brak mięśni najszerszych grzbietu, szyja przerysowana. Oprzyj się na refkach bo daleko nie zajedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Eh to widocznie juz za dlugogo mecze bo tego nie widze ;/

Model z texturka.

oldmanfacecol.jpg

 

 

oldmancolorx.jpg

 

Edit:

Texturce brakuje jeszcze wiekszego kontrastu, szybki test w psie

oldmmanpostpro.jpg

Edytowane przez odnetniN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako masażysta i dłubacz zbruszowy musze swoje powiedziec , bo mialem w realu sporo do czynienia z takimi dziaduszkami ;) .. prawdopodobnie ZZSK wyraznie widac efekt kija bambusowego przy odcinkach s-l-th .. neiwlasciwe krzywizny kregoslupa .. mozna by bylo to przytoczyc pod anoreksie lub dystrofie miesniowa ale byles niekonsekwentny robiac mu tak dobrze zaokraglone miesnie barków .. pozatym patrząc od tylu na pacjeta widzimy ze powinien nosic obuwie korekcyjne poniewaz stoi prosto ale pięta ucieka na zewnątrz ..prawdopodobnie wiotkosc mięsni albo reumatoidalne zapalenie stawów skokowych zwazywszy na to ze RZS zajmuje najpierw częsci dystalne ..wraczajac do kregoslupa ..wszystki kregi lędźwiowe są schowane miedzy miesniem najdluższym grzbietu bez względu na suchosc ciala ..piersiowy większy zdaje sie miec przyczep koncowy tam gdzie p. mniejszy czyli na wyrostku kruczym łopatki a powinien sie konczyc na grzebienu guzka wiekszego kosci ramiennej .. brak dołu międzyobojczykowego ..brak m. najdluzszego pleców brak miesnia najszerszego grzbietu (juz ktos wspomnial) ..brak m. obłego większego .. z profilu widac zdeformowany mięsień dwugłowy uda

 

ps. sam bym chcial zeby tak dokladnie oceniano moja prace ..dokladnie bym wiedzial co jest nie tegez ..pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Lee666 wielkie dzieki za tak szczegolowe wytyczne, naprawde wielki szacun :D Szczerze powiedziawszy to nawet nie mam zamiaru tego poprawiac bo sam model mnie juz zmeczyl.Jeszcze raz dzieki za info, przy nastepnych modelach sie przyda ;)

pzdr.

Edit: chyba lepiej isc w roz zamiast w zolc z textura.

oldmmanpostpro2.jpg

Edytowane przez odnetniN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności