Skocz do zawartości

skocznia Garmisch - Partenkirchen


sith_LORD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzieki za posty..to był szybki sprint, powiedzmy że pokazówka dla jedenj z firm.. możliwe że ten sam co Twój MRCN, tylko my nie doszliśmy do porozumienia z firmą która wykonuje ten projekt... tak więc nic nie stoi na przeszkodzie by to pokazać :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Bardzo ciekawe - na podstawie referek oczywiście?? Dla firmy?? jakiś większy projekt si szykuje, gra, etc?? Napiszcie coś więcej - dobra robota panowie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, co tu widać to stare dzieje, dlatego mi się łezka zakręciła, ale zaowocowało to ciekawą znajomością z Sithem... teraz pracujemy razem.. (nie tylko my :) Ekipa uderzeniowa jest silna i efektami pracy się pochwalimy jak tylko będzie to możliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez w końcu nie robimy tego projektu..a to jest "nasze" dziecko.. nikomu go nie sprzedaliśmy, z nikim nic nie podpisaliśmy.. poprostu skocznia zrobiona w maxie.., przeciez w końcu nie uczestniczymy w tym projekcie.. a to była pokazówka.. rowbnie dobrze mogliśmy to zrobić dla sportu i przyjemności:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólne wrażenie robi niezłe. Niepodobna mi się jednak brak optymalizacji. Zaznaczyłem miejsca gdzie można bezproblemowo uprościć siatkę bez jakichkolwiek zaburzeń geometrii modelu (schody i dach można zrobić na osobnej siatce a potem połączyć z resztą budynku, przecież te składowe obiektu nie muszą być cieniowane między sobą). Niestety w całości jest dużo takich niedociągnięć :(. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coz, MRCN, w rzeczy samej to przeze mnie - pierwszy dzien pracy, akurat za bardzo nie bylo co strugac, wiec sobie badalem game arty (nikt tam max3d.pl nie zna :D) w stanie blogiej nieswiadomosci, nie wiedzac ze zaraz nadejdzie burza :)

 

Szkoda tylko, ze jak popatrze w robocie na modeliki od wypasow to samoocena mi pada. Nie mnie pretendowac do miana artysty :( Moim przeznaczeniem jest byc zwyklym operatorem maxa - wez zrenderuj, wez 2 pliki i je polacz, itp itd..... Ehhh, zycie to pasmo rozczarowan :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności