Skocz do zawartości

pojazd 3d: 92' Mitsubishi GTO


KraZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 179
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

super ten mateial wyglada! jak wlokno weglowe :D

 

hmm taki sam efekt bys mial nie dajac zadnego materialu ttylko czarny kolor.. nie jest zle ale skoro mowiles ze chcesz niec wlookno weglowe to powiem ze wcale nie wyglada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja powiem tak : model widziałem jakieś 6 miesiecy temu chyba, i bardzo mi sie spodobał, taki sam vinylek widziałem w gt2 tyle że zielony, model jest git, ale do materiału to sie przyczepie :P porób troche nad nim, może cos lepszego wyjdzie, a i jakbys mógł to daj jaśniejsze podłoże i wieksze rozdziałki - chyba że sprzęt nie pozwala :( pozdro, szacun ziom i wogóle nara ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź włącz następnym razem AA bo od tych "ząbków" to mnie normalnie oczy bolą,

rendery robisz z jakiegoś dziwnego ujęcia (tzn. masz źle światło ustawione do ujęcia ), tak że te materiały wyglądają strasznie brzydko chociaż może wcale takie nie są , szczególnie na ostatnim renderze te felgi wyglądają na chromowane no i ten carbon z lekka blady chociaż na kuli wygląda ładnie;

ogólnie ładny model ale materiały i kompozycja psują wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idz do najblizej wulkanizacji opon, i obejrzyj sobie bieznik, 1st. to jakas nowa technika ze sie robi opony wklesle a nie wypukle? A sam bieznik to chyba sie na oponach od ciagnika wzorowales? ;), a serio to zabieraj sie za nowa opone, bo z tej juz nic nie bedzie (za szerokie rowki, za glebokie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły model, jednak, dwie rzeczy jakie mnie niepokoją, to ta mapa HDRI, no i kilka bugów, które zauważyłem, albo tak po prostu odbija się mapa, jeden z błędów znajduje się na przednim nadkolu, drugi na masce, jeżeli to błędy to popraw je koniecznie, ni i jeszcze jedno, przekręć trochę któreś z kół, żeby nie stały w identycznych pozycjach :)

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakie bugi dokladnie chodzi?

jesli chodzi o maske to chodzi Ci o to czarne odbicie w poblizu szyby??:> (w rogu)

a jesli chodzi o nadkole to chyba slepy jestem bo nie widze nic tam :>

 

 

18.jpg

 

BTW. znacie moze jakis przepis na dobry material fellgi?? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KraZ, konretnie to chodzi mi o tę plamkę przed przednim nadkolem, ale to chyba jednak tak mapa się odbija od powierzchnii samochodu, felgi są dobre, są nawet bardzo podobne, prawie identyczne, bo na pewno nie będą idealnie takie same, auto super, ponownie apeluje o przekręcenie jednego z kół

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności