Skocz do zawartości

red woman


Selena

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

 

skubie od pewnego czasu postać, jest to kobieta (w niedalekiej przyszłości ruda) trzymająca nóż...oczywiście nóż jest na razie prowizoryczny bo skupiłam się bardziej na zmarszczkach i reszcie..na razie jednak jakoś nie mam weny po pracy

red555.jpgred666.jpg

Edytowane przez Selena
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh dzięki..ale siedziałam nad tym może 3 wieczory..i nie mam więcej motywacji jakiejś..a grycanka choreografie?:) tzn masz na myśli że ma wielką..hmm.. pupę? :) taka miała być w sumie, kobieca z okrągłościami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta laska ma strasznie kwadratowe i zdeformowane palce, do tego lewa ręka jest lekko sztywna, przydało by się ją zgiąć w łokciu - wyglądała by zdecydowanie lepiej, popracował bym też nad pozą, ta nie wygląda naturalnie. Brzuch jest strasznie płaski i kanciaty (spójrz na 2 obrazek render z lewej strony), też musiałabyś się chwile nim pobawić. Musisz też usunąć fioletowy odcień na wszystkim - wygląda okropnie.

 

Jeszcze trochę poprawek przed tobą ale już zaczyna nabierać kształtów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tr1bal - dzięki:) faktycznie palce są zdeformowane...po prostu uznałam je za mało ważne:D i ominęłam.. najczęściej na jeden model nie poświęcam więcej czasu niż 4 dni, a właściwie nocy :) dlatego nie skupiam się nad rzeczami które nie są dla mnie problematyczne.. lewa ręka nie jest zgięta w łokciu bo kobieta jest wystraszona i spięta..robiłam sobie zdjęcia w tej pozie, jest to w sumie odwzorowanie mojej pozy.. nie liczę że wyszła jakoś mega plastycznie ale na zgięcia łokci czy nóg, a także skręt tułowia zwracałam dużą uwagę (mogłaby być trochę bardziej pochylona do przodu;/). Brzuch trudno powiedzieć.. chyba masz racje:) a co do kolorów - specjalnie takie nadałam... chciałam aby to bajkowo trochę wyszło.

 

lee666 - materiał wymodelowałam w zbrushu..wszystko pokolorowałam w zbrushu ale nitki złote podmalowałam już w photoshopie (nadałam kolor jedynie)..nie wiem dlaczego ale komputer mi strasznie mulił i już nie miałam cierpliwości

 

Touch - dzięki, mam nadzieje:D ;) i obiecuję poprawę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem specem od charakterów, więc moja uwaga będzie niezbyt profesjonalna ale tej pani wyszedł mięsień piwny, spotykany głównie u facetów co nie pasuje stylistycznie do reszty postaci. ...uuups ktoś mnie uprzedził ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunął bym całkowicie cienie ze skóry i pobawił się trochę w lepszy mats skóry bo ten wygląda po prostu słabo, ale zdecydowanie lepiej niż wersja z fioletem. Tkanina wygląda natomiast genialnie z fioletem i tutaj ten odblask bym zostawił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności