Skocz do zawartości

Legenda


j4q

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

-nadgralem ilustracje na poprawioną o nasycenie czerni. Po odpaleniu tej grafiki na kompie w pracy troche przeraziło mnie nasycenie czerni. Mimo że monitory w pracy jak i w domu zostaly skalibrowane migicznym użądzeniem "Spyder" to roznica wyświetlania i tak jest spora. Często mam ten problem, ze skonczona grafika jest przyczerniona, albo tak jak mialem przy tej, na innym monitorze ujawniły mi się jakieś brązy w zieleni drzew, o ktorych istnieniu wczesniej nie mialem pojecia. m a s a k r a!

Niewiem jka sie przed tym uchronić. Zazwyczaj porownuje efekt koncowy na roznych monitorach i probuje znaleźć środek, ale jest to cholernie upierdliwe... Przy tej okazji chciałem zapytać jak Wy sobie radzicie z finalizowaniem grafiki, odnoosnie nasycenia bieli, czerni i colorów, tak aby wszyscy zobaczyli waszą prace tak jak wy widzicie na swoim monitorze.

 

Natas : Dzieki :) bardzo miło ze sie podoba :)

Soulinka12 : Dzieki rownież! Pozwolilem sobie wejsc na twoje portfolio na deviancie i masz tam sporo dobrych szkicow, az zazdoszcze Ci niektorych portretów ;) pozdrawiam!!!

Edytowane przez j4q
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejo!

z monitorami jest tak niestety.sam przechodzilem pieklo z finalowym wygladem na 2 monitorach i tv :)

najlepsze rozwiazanie ( co wielkokrotnie juz slyszalem w swoim kierunku od madrzejszych i lepszych odemnie) to nie uzywac czerni:)

co do smoka to faktycznie przyjemnie sie na to patrzy-bajkowe.jedyne co mi nie gra to ta smocza skala.tj sam fakt ze jest w krztalcie glowy - okej -robi sie tam jakas historia.ale jest plaska .wyglada jak by byla przyklejona do nieba:) GJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to powiesz od razu mnie, bo ja zapomniałem xD. Pracki fajny, tylko ja bym mniej dziubdział takim małym pędzelkiem, bo jak człowiek sobie tak dziubdzia, to mu ucieka forma i inne rzeczy. Ale to tylko taki mój subiektywizm, jestem bardziej "plamowy" niż "kreskowy" :).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) dzieki za mile slowa! Co do zombiaka to zroblem tez taką wersję > http://img213.imageshack.us/img213/5646/h013cc.jpg

ale po zaczerpnieciu opini od kumpli z pracy /z pokoju, ktorzy zajmują się texturowaniem i fx'ami wrzuciłem ten z pierwszej strony topiku. Prawde mowiąc to ten z zacieniowaniem bardziej mi się podoba, ale postawilem na opinie znajomych i niech sie dziej wola nieba ... ;)

Co do avatara to jest to kawalek mojej grafiki, ktora chyba nigdy nie zostanie (jak wiekszosc z mojej szuflady) skonczona, no i ze juz sie z tym pogodzilem ze jej niewykoncze to poszly w ruch nozyczki ;) A mial to byc pojedynek Jedi z potworem morskim... omg:P

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności