Skocz do zawartości

pojazd 3D: Transporter


saladynsan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Guardian---> zachowuj sie;) nie ladnie tak z kolegi zjezdzac:P:P

praca narazie za mloda zeby cos powiedziec jak zrobisz cos wiecej to bedzie lepiej

aha wyglada to za kwadratowo (wiem ze musi chybatak byc ale popraw to .... nie wiem jak to napisac)

nie poddawaj sie :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak...prace dopiero zacząłem...hmm jestem chyba w dziale Work in progress i tak jest moja prac zacząłem ja dopiero robić i niema praktycznie czasu kiedy nad nią siedzieć robię ja wolnych chwilach...co do tego że jest kwadratowy to było takie założenie...ale pomyśle nad tym żeby aż tak nie był kwadratowy:)...

 

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kumpel ty mnie dobijasz 8-) zobacz sam ze na pierwszym ujęciu u góry jest git prawda ,ale na drugim jest masakra z tym asfaltem brak BUMP map to raz no i taka rozmyta jest ta textura ze szok! jak masz cyfrówke wez idz na ulice zrób sobe fotke jakiegos auta które stoi na drodze i zobacz jak to ma wyglądac bo widze ze tak na pałe to nie zrobisz tego jak nalezy Pozdrawiam i czekam az to naprawisz! 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ciekawie się robi, na początku taka nieciekawa zielona bryła, a teraz już się robi klimat. Zastanów się może nad jakąś wodą/niebem, to już będzie ql. Bo tak to trochę zawieszony w próżni ten most. Chociaż może jeszcze za wcześnie na to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

saladynsan -> ja mam pytanie: pokazujesz transporter czy miasto ? Wydaje się, że model transportera jest bardzo ciekawy, a na Twoich renderach tego nie widać. Postaw go gdzieś w garażu czy na pustyni i niech on będzie głównym bohaterem renderu, nie zaś otoczenie.

 

Na prawdę model jest bardzo ciekawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render niewiem czemu bardzo mi przywodzi na mysl unreala ( swiatla i pojazd ) mnie sie podobuje ale tragiczne ujecie ,zrob renderka z furka na pierwszym planie z jakims izometrycznym rzutem w tej samej scenie z tymi samymi swiatlami ,mysle ze bedzie duzo duzo ladniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności