Skocz do zawartości

Pojazd 3D: Trabant 601S


Gość AcidBoyXL

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AcidBoyXL

No witam, dawno nie bawiłem sie w chodzenie po forum :0 ale widze ze sie porobiło, jakies takie nowe .. limit załącznika jak na galerie okrutny a mi ftp zablokowali wiec tylko takie obrazeczki niestety

 

oto to plastikowe cudo :D

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość AcidBoyXL

dzieki :) chcialem wyeksponowac model wiec nie robilem sceny, tlo wiekszosci ludzi sie 'widzi' niedlugo bedzie jeszcze 2 wersja trambiszona...

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fantastyczna robota! Szczerze powiem ze jest to pierwsza praca z samochodem na forum, ktora po prostu podoba mi sie bezdyskusyjnie. Generalnie nienawidze modeli samochodow, tymbardziej ze co drugi post w WIPie to model jakiegos wycackanego swiecidelka o odjechanych kształtach - brrr.

Ta kolorystyka jest po prostu idealna - rodem z prospektu eNeRDowskiego wozu! Mialem kiedys taki prospekt ale Wartburga;)

Naprawde bardzo sie ciesze ze patrzac okiem zwyklego czlowieka zobaczylem tutaj po prostu Trabanta - takiego jakim faktycznie jest - jakiego widuje sie jeszcze na ulicach! I tym optymistycznym akcentem koncze, stawiajac najwyzsza ocene...

Pozdrawiam

Marek

 

P.S.

Do pelni szczescia mojego - na tylnej półce moglby byc jeszcze brązowy bokser z kiwajaca sie glowa:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

no dzieki, MareG chcialem zrobic wlasnie akitego pieska ale jakos wypadlo ze nie zrobilem :) jednak bede pamietal zeby realizowac od razu pomysly :D Kłobuc, BMW juz dawno poszlo w niepamiec, tzn skonczone juz dawno, jak na nie teraz patrze to mi sie nie podoba ale tak to juz jest

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość AcidBoyXL

faktycznie, wogole tylne swiatla mi nie odpowiadaja ale to kwestia przestawienia paru cyferek :D z tym ze juz mi sie nie chcialo tego robic hrhr ale masz racje powinno byc bardziej biale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx, juz tu w sumie nie zagladalem ;] szyba jest chyba ok, mysle ze to dlatego ze kamera jest z gory, ale pare bledow by sie znalazlo napewno, jeszce raz thx za komentarze

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Like a plasyic!!! its fantastic!!! Ale tylko w przypadku Trampka czy jak kto chce Mydelniczki :) Pełna bajera! "Fajne to mosz! Pilnuj se tego" :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności