Skocz do zawartości

Pytania i odpowiedzi nieoczywiste


dziadek3D

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

mój real dzisiaj... 24km na rolkach w 1:07:19... ale teren trudny 15m w pionie na 3,7 km ...:)))

....a jaki twój wirtual dzisiaj...:))).

 

no i ile filmów w tym roku zrobiłeś bo ja jeden 18 min.... wiec te kolejne chyba dopiero w przyszłym roku... chyba że pomożesz...:)))

cały czas nad nimi pracuje, żadne gówno wirtualne mnie nie odciąga bo to co robię to moja wyobraźnia w moim bycie dla bytów innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostro dziadek. ego już takie wielkie, że do Jezusa się porównujesz. Co dalej?

zabawne jest dziadkowe wyśmiewanie wirtualnych rozrywek - grania - jako nieprawdziwych i bez emocji - kiedy sam spędza 90% życia na wirutalnych forach, zajmując się wirtualną rozmową i wirtualnym bytem. no i właśnie ogłosił się wirtualnym Chrystusem.

 

Czyżby końcówka tej wypowiedzi skłoniła Cię Dziadku do zadania tego filozoficznego pytania?

 

Czym rózni sie wirtualny byt w realu od realu w wierualnym bycie

 

Wirtualny byt w realu, czyli nierzeczywiste istnienie w rzeczywistym świecie... funkcjonowanie oparte na życiu w wirtualnym świecie, na doświadczaniu niematerialnych doznań, na większym zaangażowaniu w wirtualne wydarzenia niż w rzeczywistym świecie... człowiek, który wstaje rano i pierwsze co robi to odpala komputer zanurzając się w wirtualny świat gier czy internetu czy nawet pisaniu w wordzie bo tak czy siak to wszystko to są tylko algorytmy, piksele, elektroniczne sztuczki, których nie możemy wziąć w łapę, dotknąć, pomacać, zetrzeć, zniszczyć itd... człowiek, który swoją mądrość i doświadczenie opiera na tym czego doświadcza prze komputerem używając wzroku, słuchu i ruchu lewej lub prawej reki klikając non stop myszką...

Wg mnie to jest całkowite wchłonięcie w cyfrowy świat, które w znaczący sposób wpływa na psychikę i zachowanie człowieka...

 

Rzeczywistość w wirtualnym bycie... czyli jak za pomocą tych pikseli przedstawiany jest obraz, iluzja, złudzenie rzeczywistego świata widzianego zza okna naszego domu... ten real jest mocno zmanipulowany i zakrzywiony, ale łatwo dostępny, a niestety ludzkość się coraz bardziej rozleniwia, dlatego często wybór doświadczania cyfrowego pada częściej od doświadczania rzeczywistego...

 

No różnica jest spora, ale odpowiedź na oba zagadnienia może się ciągnąć w nieskończoność przytaczając ciągle nowe i różne przykłady, pytanie czy dyskusja będzie się toczyć wokół tej różnicy czy któregoś z zagadnienia? w obu przypadkach będzie ona baaaardzo długa ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko wtrącę wcześniej, że pomimo, że wątek jest wolnych dyskusjach zasady forum tutaj też obowiązują. To tak żeby nie było za wesoło. Jeśli zrobi się zbyt filozoficznie wątek będziecie musieli przenieść na forum filozoficzne.

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niczym sie nie roznia bo oba to zbiory puste. Nie ma nieistnienia w istnieniu i nie ma istnienia w nieistnieniu.

 

A tak poza konkursem to na prawde musiales zakladac nowy watek po to zeby znowu pisac o swoich rolkach, filmach, motolotniach? Juz chyba nie ma nikogo kto by nie wiedzial jak wspanialym jestes tworca, jak to wszyscy inni nic nie robia a ty tak i to duzo, zawsze do konca i niekomercyjnie, gleboko i artystycznie. I ze jestes wspanialy i niepowtarzalny a wszyscy inni tylko reklamy stukaja albo w ogole nic nie robiaa. To juz bylo. Moze wrzuc sobie w sygnaturke i nie bedziesz musial spamowac tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Dziadku, nie rozumiem dlaczego kazdemu userowi na tym forum wypominasz, ze nie robi filmow. Wejdz prosze do galerii 2D/3D i zobacz ile tam jest ladnych prac. Naprawde nie kazdy musi koniecznie strugac filmy by byc spelnionym. Kazdy lubi sie relaksowac na wlasny sposob, i niewlasciwym podejsciem jest wypominanie komus ze spedza swoj wolny w inny sposob. To jest indywidualna sprawa kazdego czlowieka, i wypada to uszanowac.

 

A wracajac do reklam o ktorych to bardzo czesto mozna u Ciebie poczytac. Wiesz, to nie do konca jest tak, ze ludzie robia reklamy, bo nie maja nic innego do roboty w zyciu. To jest ich praca, tak samo jak pracuje piekarz, lekarz, tokarz, malarz, kanalarz, tak samo pracuje grafik. Co w tym uwlaczajacego, bo nie rozumiem? Kazdy przeciez musi za cos kupic szyneczke, miec gdzie spac, i odlozyc sobie na rolki.

 

Fajnie, ze czujesz sie spelniony, cieszy mnie to bardzo. Jednak wpdalo by troszke umiaru w tym narcyzmie.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak siedziałem nad blachą od akwaforty i rysowałem wszystko w lustrzanym odbiciu i w zasadzie na macanego trawiłem.... to to było naprawdę wirtualne... bo po 3 mieś pracy odbitka próbna to nie jest próbny render.... komputer przy tym to real kwadratowy....:))

 

Wątek założyłem bo nikomu nie podoba się to co piszę no i się nie dziwię... no i po to żeby sprawdzić jak to niepodobanie jest głębokie i się nie zawiodłem.... widzę tu już wszystkich moich fanów których ego nie potrafi sie przebić przez moje... no taki real....:)))

 

Róbta co chceta nawet reklamę... ale zdania są różne i nie mogą być dzięki temu jednakowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek założyłem bo nikomu nie podoba się to co piszę no i się nie dziwię...

Swietnie brzmi - dobrze ze nie jestes pisarzem :D

 

I co tam? Jak to sobie tlumaczysz? Ze czujemy sie malency przy twoich przytlaczajacych dokonaniach i dlatego tutaj bezsilnie staramy sie ukamieniowac Wielkiego, Niezrozumianego Artyste?

 

Od poczatku mnie bawi twoj swiat w ktorym jestes juz nie tylko Tworca ale bezmala Stworca. Lubie go czasem odwiedzac - szkoda, ze tak latwo przewidziec co napiszesz, ale z drugiej strony wciaz mnie to bawi. Cos jak te gry o ktorych tyle piszesz - durnowate strzelanki. Wiadomo z gory co bedzie, wiadomo ze nic ciekawego ale i tak zabawne.

Powiedz mi, prosze, wytlumacz dlaczego tutaj pisze. Jak maly i bezwartosciowy jestem przy TOBIE (jedna wielka litera to za malo). Okras wszystko usmieszkiem i wielokropkiem. Poczuj sie Wielki.

Musimy sobie pomagac a skoro tego potrzebujesz to kimze jestem zeby odmawiac ci terapii - WAL!

Edytowane przez Nezumi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narodziła się całkiem niedawno wirtualność osobista, narodziła się razem z internetem. Ujmując ja opisowo wygląda to tak jak podnoszenie ręki w szkole na pytanie Pani nie dlatego że się zna odpowiedź, ale dlatego że inni już podnieśli. Trwanie w tym stanie o tyle jest zabawne o ile się nie jest wywołanym do tablicy i nie trzeba się pochwalić znajomością odpowiedzi... a to już real... kiedyś to by było wstyd a teraz jest ADHD... i można gryźć i kopać... może wszyscy zapomną o całym tym zamieszaniu z pytaniem i odpowiedzią....:)))

 

Moja realność w wirtualu jest więc mocno denerwująca bo ja niczego, ładnie mówiąc nie konfabuluje, pokazuje to co zrobiłem naprawdę i opowiadam o tym co przeżyłem i przeżywam, a jak z kimś rozmawiam to chcę wiedzieć kto to jest i jak wygląda... a to największy grzech przeciwko wirtualności osobistej....:))).... moja wina... moja wina... moja bardzo wielka realna wina.... wybacz mi o Wielka Wirtualności ....:))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś to by było wstyd a teraz jest ADHD... i można gryźć i kopać... może wszyscy zapomną o całym tym zamieszaniu z pytaniem i odpowiedzią....))

 

Nie mów o czymś czego nie znasz...

 

Moja realność w wirtualu jest więc mocno denerwująca bo ja niczego, ładnie mówiąc nie konfabuluje, pokazuje to co zrobiłem naprawdę i opowiadam o tym co przeżyłem i przeżywam, a jak z kimś rozmawiam to chcę wiedzieć kto to jest i jak wygląda...

 

Szkoda, że nie pozwalasz na to innym.

 

 

W suma cała moja wirtualna obecność w tym temacie podlega rzeczywistej działalności Syndromu Nezumiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności