Skocz do zawartości

Pojazd3d : Rower


Smoku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Ujęcia i oświetlenie, ze miło się patrzy.

Moim zdaniem jednak za duży kontrast, przez co gubią się detale, jak manetki i tylne zębatki.

Sidewall jest biały czy tak mocno odbija? kompozycyjnie nie pasuje tylko bidon, i przydała by się większa rozdzielczość zęby w pełni nacieszyć się drobiazgami, przede wszystkim chciałbym zobaczy spawy, które wyglądają wyśmienicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam sie ale pierwsza mysl jaka przyszla mi do glowy, to swiatlo jest tak mocne ze elementy metalowe są az białe zlewają się z innymi elementami które faktycznie są białe przez co rowerek traci na czytelnosci, np bidon, łańcuch, felgi. Tak to całkiem spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jest naprawdę świetny aż prosi się o jeszcze parę zbliżeń na detal. Render całkiem niezły, fajnie wyszedł matowy lakier , niestety elementy metalowe nie wyglądają najlepiej, podobnie z odblaskami i oponami. Textura sidewall chyba ma niską rozdzielczość albo to kompresja całego obrazka. AA też miejscami siada. Ogólnie to pozytywnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej po pierwsze dzięki za fronta.

 

Kontrast jest taki duży żeby ukryć małe niedoróbki, przez to zrobiony detal gdzie nie gdzie stracił na wyrazistości ale coś za coś.

Teksturka oponki jest w bardzo małej rozdzielczości chyba 400x400 albo coś zbliżonego. Bo to jedyny sidewall jaki mi pasował do roweru. Btw dziwię się, że nikt nie zwrócił uwagi na to że pochodzi on z samochodowej opony :P Zbliżeń raczej nie będzie ze względu na nie doróbki o których pisałem. Ew. dorzucę na dniach screeny jakiegoś detalu :]

 

Dzięki za komentarze.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, po co się tyle męczyć nad modelem i renderem roweru na tak "drewnianym" osprzęcie ?? :D Ten rower w realu kosztował by pewnie 900 zł, a przecież w tym przypadku ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia. Render fajny ale widok jak z super marketu :) proszę o osprzęt z wyższej półki, hydrauliczne hamulce no i conajmniej 9 biegów z tylu, ale bez skalowania koronek bo ta największa juz wygląda jak na łańcuch 3x większy niż ten, który jest założony. A tak to nie mam zastrzeżeń ;]

A jeśli brakuje inspiracji to tu coś mogę zasugerować :))

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności