Skocz do zawartości

Hans Closs - Stawka większa niż śmierć.


Ajgor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tym, którzy kupili film Hans Kloss - Stawka większa, niż śmierć, (obecnie jest jako dodatek do dwóch tygodników w kioskach), polecam obejrzeć film z komentarzem reżysera. Nie wiem, czy nie 1/3 filmu została stworzona, lub była zmieniana przy pomocy programów 3D. Na przykład sceny na śniegu - były kręcone na trawiastej łące, a śnieg był dodawany w programach 3D. Niestety reżyser nie podaje, w jakich. Efekt w każdym razie jest świetny. A komentarz jest ciekawszy niż sam film :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A tak na marginesie film jest całkiem fajny (dla fanów starego klossa). Bardzo podobała mi się sekwencja w której kloss rozwala wszyskich z działa przeciwlotniczego. Niestety ludzie mocno uprzedzeni od początku nie docenili filmu;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i fabuła zakręcona, jak świński ogon. radzę oglądać uważnie. Początkowo w ogóle myślałem, że coś się reżyserowi pomyliło z Klossem, a później okazało się, że wszystko jest precyzyjnie przemyślane :) Dla mnie jeden z lepszych filmów polskich ostatnich lat. Tylko początkowo głupio się ogląda, bo człowiek przyzwyczajony do starego Klossa, a tu nowe twarze :)

 

Tu jest fajny trailer (który w dodatku lekko wprowadza w błąd, jeśli chodzi o tajemnicę hehehe).

 

Edytowane przez Ajgor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności