Skocz do zawartości

Call of Juarez Gunslinger | Announcement Trailer | 2013


floo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Montaz denny... Ubisoft, techlandu logosy nie wiem po co sa wplecione w srodek...ze niby to fajne? Bo dla mnie jedynie rozprasza uwage widza od tego co sie dzieje w tle. Dalbym na poczatek lub na koniec i by wystarczylo kazdy i tak wie kto sie interesuje grami co to jest i skad to jest. Pani zachwuje sie dziwnie. Nie wiadomo czy bola ja zeby czy co jej sie dzieje. Zreszta nikt nie patrzy na jej twarz... bo wprzeszkadzaja w tym dwa silikonowe narosla na jej klatce piersiowej...co rowniez rozprasza uwage widza od tego co sie dzieje, bo w koncu to jest o tym kolesiu co stuka monetka w stol bez kurzu. Brakuje mi kurzu w powietrzu i na obiektach duzo rzeczy bardzo ladnie pracowaloby gdyby cyknac to phantomem w lekkim slow motion. Ciuchy zbyt czysto.. tak jak ktos tutaj wyzej pisal... Nezumi. Tyle chyba. Ale pomysl zeby nie robic tego w engine to tez nie wiem czy jest trafione. Niby inaczej i oryginalniej... ale.. no wlasnie ale. Mysle ze warto byloby np przypomniec sobie jaki sukces przyniosl trailer animowany do DEAD ISLAND...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności