Skocz do zawartości

Animacja 3d: Ikar 2 - animacja ukończona.


Belaiel2

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ukończyłem animację Ikar 2. Jest to swoisty animowany slideshow, że tak się wyrażę. Założeniem było stworzenie kilkunastu animacji przedstawiających, kosmos, planety itd...do muzyki Hansa Zimmera. W realizacji projektu wykorzystałem programy 3dsmax, Adobe After Effects, Adobe Premiere i Adobe Photoshop.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Belaiel2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

...pełny sukces albowiem nikt się nie odezwał....!!!... Ania się nie liczy bo ona też potrafi coś zrobić sama...:))).

Trzepodzioby wlazły do skorupek i udają, że nie zauważyły.... jak zwykle....:)))

Bardzo fajnie to wygląda... mnie trochę brakuje treści... ale to przyjdzie z czasem... najważniejsze, że cel osiągnięty...gratuluję....!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

Artystycznie... jest moc, natomiast muzycznie... trochę lepiej ;)

Wszędzie poznam Gerrardę z Rivii i to jej głos robi tutaj część klimatu.

Przychodzi mi na myśl klimat teledysków Oldfielda... Jak będziesz tak estetycznie łączył muzykę z obrazem, za rok będzie oskar jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całość wyszła bardzo poruszająco... i jeszcze ta muzyka - aż miałam gęsią skórkę ;)

jeśli mogę się do czegoś przyczepić, to gdy ten gość kopał nie czułam ciężaru przerzucanej łopatą ziemi (ale z moja nikłą wiedzą na temat animacji domyślam się tylko jak trudne muszę być takie efekty do osiągnięcia)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności