Skocz do zawartości

Scena 3d : Nightmare - Titanic Wolf !!!


imprecis

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu duzo mowic :

 

Polycount ok 300 000 face'ow

Rendering - ok 40 min

Render - Mental Ray

Soft - 3ds Max 6 & Photoshop CS

 

Umieszczam 2 wersje, obie roznia sie malymi detalami, prosilbym o wybor lepszej ;)

 

Mam nadzieje ze teraz kadr jest bardziej ciekawy i wiecej akcji jest ;)

 

nightmare.jpg

 

nightmare2.jpg

 

Prosze o komentarze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No jest zdecydowanie lepiej niż ostatnio... pierwszy kard lepszy moim zdaniem... trochę te zółte odbicie nie pasują...oczy mogły by bardziej błyszczeć, albo świecić trochę... ale spoko.. nie ma co męczyć.. rzuć się na kolejną prackę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze pokaz go troche wiecej. nie ucinaj kadru nad sama glowa jesli reszte postaci tez masz ciekawa.

wywal mgle a z oczkami powalcz tak jak mowil kris.

sprawdz, moze oslabiajac swiatlo z jednej strony uzyskasz ciekawszy efekt. bo teraz masz oswietlone chyba rownomiernie z dwoch stron?

no i moze jeszcze environment map dla materialu stali daj inne albo zrob szare i rozmyte w photoshopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednia scena >>>ta z aresztowania :) miałe lepsze kolory i stal była lepsza (oczywiscie scena miała swoje minusy jak sam zauwazyłes). moze jeszcze cien od psiny powinien sie pojawic na tym po czym biegnie? bo ta kładka to jakby z innego aresztowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo mnie tak wqr*iala ta bajeczka ze szok .... aktorzy scenografia (jezeli to tak mozna bylo nazwac) i scenariusze .....

 

no twoj model jest zadziwiajaco podobny to tamtego stylu :P

 

no ale co tam .... jako model z technicznej strony jest spoko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma co ukrywac:

b. słabe

kiczowate i brzydkie

nawet jak wywalisz mgłe i niebo to nic nie da

zrob moze nowa scene? jakbys zrobił zwykłego białego psa z czerwonymi oczkami na białym tle byłoby 100x lepsze.

po co tak códowac?

 

troche jestem zaskoczony bo nowa wersja sie wielu duzo bardziej podoba, ale coz twoje zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, chyba was poslucham i stworze cos nowego, bo 3 komenty osob znajacych sie na grafie to stanowczo duzo ;)

 

 

Do kozioo : Co do tej symetrycznosci, to musisz pamietac ze ten robocik spada i zazwyczaj jak jakies zwierzatka spadaja z wyprosotwanymi lapami, lapska sa symetrycznie ulozone....albo mi sie moze tylko wydaje ze tak jest gdy zwierzaki skacza, spadaja .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Power Rangers nie jest złe :)

w Japanese Graphics Now (to książka) jest pare obrazków w estetyce Power Rangers.

nie ma sie co czepaiac tematu i samej koncepcji, problem chyba w tym ze to słaby obrazek. i wydaje mi sie ze uciekasz od tych rengersów jak mozesz a wcale nie musisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodaj malych uciekajacych japonczykow ;) ... a powaznie to by sie troche przydalo szczegolow... jakas policja wojsko ludziki rozdeptane samochody i te klimaty... no bo teraz to idzie sobie metalowy pies wielkosci wiezowca i wlasciwie nikogo to nie rusza... spia w domach czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm dopiero teraz skumalem sie, ze on taki jak te wiezowce... wczesniej myslalem ze na jakims dachu siedzi ;)... heh, stary juz jestem :P... moze rzuc cien na budynki ... tak tylko zeby cien stal sie wiekszy wtedy bedzie cos a la straszny cien jak w typowym horrorze :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności