Skocz do zawartości

Kinematograf - zobacz online


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli jeszcze ktoś nie widział filmu "Kinematograf" w reżyserii Tomka Bagińskiego zachęcam do jego obejrzenia w serwisie Behance. Dzisiaj pojawił się tam w wysokiej jakości dodatkowo ubrany w szereg materiałów making of poświęconych temu filmowi.  

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=2681

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ekhmm.. coś się zmieniło? Czy po prostu moja ślepota?

Swoją drogą Platige, ten film to nowy nie jest i to już trochę wstyd. Nie pora wypuścić oficjalnej pełnej wersji w dobrej jakości?

 

Pozostają koncepty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stashu byl do obejrzenia kiedys. Pamietam bo jak byla ta promocja jakis rok temu to W KONCU udalo mi sie obejrzec.

 

Swoja droga rzeczywoscie to dziwne, ze takie filmiki to wszyscy znaja, kazdy o nich mowi, podaje nazwiska, ale... nikt tak naparwde nie widzial, procz wybranego grona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie film można było obejrzeć za darmo, wiem, że na pewno 2 razy, ale prawdopodobnie było dużo więcej okazji:)

 

Ja widziałem go przy okazji wystawy plakatu ASP, gdzieś na Pradze. Leciała też Sztuka Spadania.

 

Nie to żebym sączył jad, ale ja się po wspaniałej SS zawiodłem na K na całej linii. Artworki i kadry z filmu, przed jego obejrzeniem, podobały mi się znacznie bardziej, niż sama produkcja. Okazała się po prostu zbyt french-schoolowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności